Категорія
Новини
Дата

Siemens призупинив постачання нових електропоїздів «Сапсан» у Росію

Німецький концерн Siemens повідомив РЖД про призупинення контракту на постачання високошвидкісних електропотягів «Сапсан», повідомив голова правління російської залізниці Олег Білозеров. Договір про обслуговування потягів залишається чинним.

Forbes Україна випустив новий номер друкованого журналу. В ньому майже два десятки ексклюзивних матеріалів. Придбати журнал з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Дочка Siemens – Siemens Mobility –разом із російською групою «Синара» мали поставити 13 нових потягів впродовж вересня 2022 року – липня 2023 року. Загальна вартість поїздів становила €513,5 млн. Обсяг додаткової угоди до договору на технічне обслуговування – €583,1 млн. Угоду уклали у 2019 році.
  • Кожен потяг «Сапсан» коштує €1,1 млрд, повідомляє «РИА Новости».
  • Siemens «до останнього моменту шукав варіанти», як працювати в умовах санкції, повідомив Білозеров.

Контекст

Білозеров заявив, що в Росії є власні виробники потягів, наприклад, завод «Уральские локомотивы», який належить групі «Синара». Російський уряд хоче докапіталізувати РЖД на 250 млрд рублів для підтримки економіки в умовах санкцій, повідомили «Ведомости».

За оцінками Єльської школи менеджменту, більше 400 міжнародних компаній поставили діяльність в Росії на паузу або оголосили про вихід з ринку.

Попередній слайд
Наступний слайд
Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні