Категорія
Новини
Дата

Spotify припиняє свою діяльність у Росії – Мінцифри

Музичний стримінговий сервіс Spotify повністю припиняє роботу в Росії, пише міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Раніше Spotify вже відмінив преміум підписку для росіян

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти:

  • Компанія вирішила зупинити роботу в Росії через посилення контролю над публікаціями у ЗМІ про війну в Україні, пише шведське видання Expressen з посиланням на заяву Spotify.
  • У Spotify також заявили, що до останнього хотіли, аби сервіс продовжував роботу в Росії, і користувачі мали доступ до надійних і незалежних джерел інформації.
  • Новий російський закон про «фейки» криміналізує деякі види новин, а це, на думку Spotify, може загрожувати як слухачам, так і співробітникам компанії.
  • Компанія призупинить роботу з квітня, пише ТАСС із посиланням на представників стрімінгу. Таке саме повідомлення про терміни опублікувало CNBC.

Контекст:

Spotify працює у Росії з липня 2020 року. У Spotify називали запуск у Росії одним з найуспішніших виходів на новий ринок в історії компанії.

На початку березня у Росії набули чинності поправки, що передбачають адміністративну та кримінальну відповідальність за «дискредитацію використання російських військ» та розповсюдження «неправдивої» інформації про діяльність Збройних сил РФ».

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні