Через обстріли окупантів під Харковом відбувався потужний вибух. Держспецзвʼязку опублікувало відео, на якому видно грибовидну хмару після вибуху. Вірогідно, окупанти підірвали газопровід
Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.
Ключові факти
- ДСНС поки не підтверджує інформацію про те, що був підірваний саме газопровід. В умовах обстрілів у рятувальників немає можливості направити туди техніку, повідомив речник управління Євген Василенко.
- Це не є ядерним ударом, хоча вибух візуально є схожим на нього, наголошує Держспецзвʼязку у повідомленні про вибух у Telegram.
- Майже одночасно російські снаряди влучили у нафтобазу у Василькові. Почалася пожежа, повідомляє мер міста Наталя Баласинович. КМДА радить мешканцям навколишніх населених пунктів щільно закривати вікна.
Повну хроніку четвертого дня війни Росії проти України читайте за посиланням.
26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.