Відбувся третій Pitch day у межах Грантової програми Українського фонду стартапів, на якому за гранти у розмірі до $25 000 боротися 15 проєктів на стадії pre-seed, що за результатами експертного оцінювання отримали найвищі бали. Переможцями стали шість проєктів, йдеться у пресрелізі Українського фонду стартапів.
Форум «Вільна» повертається 20 лютого, щоб стати вашим джерелом ідей, знайомств і можливостей. Early bird квитки вже у продажі — спеціальна пропозиція діє до 19 січня включно. Долучайтеся до заходу за посиланням! 🎟
Деталі
- eXtra Vision – застосунок на основі штучного інтелекту для перетворення медичних знімків (КТ/МРТ) у 3D-модель. Завдяки цьому додатку хірург може побачити внутрішню будову пацієнта ще до початку операції.
- Веб-паркан – онлайн-простір для демонстрації робіт для українських професіоналів цифрового дизайну, а також дослідження творчості колег, обміну досвідом та інструментами для професійного зростання.
- GrAI – застосунок, в якому застосовується ШІ для допомоги музикантам, покликаний збільшувати кількість переглядів на цифрових платформах. Проєкт надаватиме персоналізовані рекомендації та прогнози на основі аналізу мільйонів даних, оброблених інструментами ШІ та комплексними ІТ-рішеннями для оптимізації просування музичних творів.
- Amy – унікальна бібліотека інструментів для самокоучингу та доступ до бази сертифікованих карʼєрних коучів у сфері професійного розвитку та працевлаштування.
- Brainfor – застосунок, заснований на методиці вивчення 5 000 найпоширеніших англійських слів за 100 годин шляхом асоціацій з можливістю реєстрації в онлайн школі для практики з викладачем.
- ALFYLANG – застосунок, спрямований на створення ефективного освітнього середовища, де студенти отримують персоналізоване навчання, а викладачі – необхідну підтримку для забезпечення високої якості освітніх послуг.
- Категорія
- Рейтинги
- Дата
Контекст
У лютому Український фонд стартапів разом з Ukraine-Moldova American Enterprise Fund оголосили про перезапуск флагманської програми Фонду. Ініціатива спрямована на активний розвиток інновацій, економічне підсилення країни та підвищення глобальної конкурентоспроможності українських проєктів. У межах програми планується виділити $2,5 млн на підтримку перспективних українських компаній на стадіях pre-seed та seed.
У межах перших двох Pitch days було підтримано 13 проєктів на суму $500 000, серед яких: сім проєктів на стадії seed: Nanit Robot (Дрон Майстер), Input Soft, Knopka, Uspacy, The Great Catalog, Melt Water Club та Formsniper.
Шість проєктів на стадії pre-seed: Humancreed, Genery, Interview.top, CheckEye, Лабораторія функціонального текстилю та Playmanity.
Щоб отримати грантову підтримку від Українського фонду стартапів, потрібно зареєструватися на вебпорталі Фонду, заповнити та подати заявку, яка буде оцінена експертами. У разі отримання високих балів, апліканти матимуть змогу представити свій проєкт на Pitch day та поборотись за гранти у розмірі $25 000 або $50 000 залежно від стадії проєкту.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.