Категорія
Новини
Дата

Уряд виділив 2,3 млрд грн на підтримку шкіл, коледжів і університетів

1 хв читання

Поширити

Кабінет Міністрів виділив 2,3 млрд грн на закупівлю систем резервного живлення, модернізацію інфраструктури, відновлення пошкоджених об’єктів і підготовку закладів освіти до роботи в опалювальний сезон. Про це 8 червня повідомила премʼєр-міністерка Юлія Свириденко.

Заощаджуйте, отримуючи 6 журналів за ціною 4

Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за 1 799 грн замість 2 400 грн. Читайте головні історії українського бізнесу, ексклюзивні рейтинги та глибоку аналітику в кожному номері.

Купити

Деталі

  • Із цієї суми майже 500 млн грн передбачено для шкіл на системи резервного живлення, акумулятори, сонячні станції та інше обладнання.
  • 417 млн грн отримають заклади фахової передвищої освіти. З них 217 млн грн спрямують на оплату комунальних послуг, а ще 200 млн грн – на підготовку понад 80 найбільших коледжів до опалювального сезону та посилення енергонезалежності.
  • 600 млн грн отримають університети на когенераційні установки, сонячні електростанції та системи накопичення енергії, ще 275 млн грн – на оплату комунальних послуг.
  • Додатково 500 млн грн буде спрямовано на відновлення пошкоджених університетів, облаштування укриттів та закупівлю необхідного обладнання.
  • «Усі школи, коледжі та університети мають бути належним чином підготовлені до опалювального сезону 2026/2027 років, щоб забезпечити безперебійний навчальний процес», – наголосила Свириденко.
Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?