Категорія
Новини
Дата

В Україні запустять англомовне цифрове медіа United24

Міністерство цифрової трансформації запустить англомовне цифрове медіа United24, про Україну. Про це повідомив віцепремʼєр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Мінцифри починає створювати англомовне цифрове медіа United24, що розкаже світові про Україну, повідомив Федоров. 
  • «Я впевнений, що ця війна – між цивілізацією і варварством, і саме тому світ – на нашому боці. Тому ми маємо висвітлювати, якою неймовірною, сильною, технологічною і креативною країною ми є», — зазначив віцепрем’єр.
  • Наразі вже можна приєднатися до команди нового медіа. На сайті є вакансії фіксера, контент-кріейтера, журналіста, редактора, блогера, експерта та інші.

Контекст

У травні президент Володимир Зеленський підписав указ про заснування національного бренду UNITED24. Першим послом бренду став легендарний український футболіст і тренер Андрій Шевченко.

Перша складова United24 – однойменна платформа для збору коштів на підтримку України. Таким чином планується збільшити обсяги пожертв та забезпечити ефективність і прозорість їх розподілу.

Завдання фандрейзингової платформи United24 – стати головним вікном для збору благодійних пожертв на підтримку України. Допомога розподілятиметься за трьома напрямами: оборона та розмінування, гуманітарна й медична допомога, відбудова України.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні