Категорія
Новини
Дата

Від початку війни Росія випустила ракети по трьох панамських суднах

Російські військові випустили ракети по трьох суднах під панамським прапором у Чорному морі за час війни в Україні. Про це пише Reuters з посиланням на Норіеля Арауза, адміністратора Панамського морського управління (AMP).

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти:

  • Це були кораблі Namura Queen, Lord Nelson і Helt.
  • Судно Helt затонуло, але про постраждалих не повідомляється. Два інші залишаються на плаву, однак вони пошкоджені.
  • AMP не повідомляє дати, коли кораблі були вражені.

Контекст:

За словами Арауза, щонайменше 10 кораблів все ще перебувають у Чорному морі. Він додав, що ВМФ Росії обмежує вихід кораблів із цього району. Панама має найбільший у світі реєстр суден під її прапором – понад 8000.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні