Категорія
Новини
Дата

Відключення Facebook в Росії коштуватиме Meta $3,6 млн у день

Корпорація Meta, якій належить соціальна мережа Facebook, втратить $3,6 млн у день через відключення соцмережі в Росії, пише американський Forbes. Річні втрати складуть $3,6 млрд на рік – це 1% від їхньої загальної виручки.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Facebook має 66 млн користувачів у Росії, свідчать дані Statista.
  • Додаток Facebook заробляв $20 з одного користувача в Європі, згідно зі звітом компанії. Базуючись на цих даних, Forbes порахував втрати у $3,6 млрд на рік.
  • Загальна виручка компанії у 2021 – $117,9 млрд.

Контекст

Росія заблокувала Facebook і Twitter після початку війни в Україні 24 лютого. Російський медіарегулятор Роскомнагляд заявив про «26 випадків дискримінації проти російських медіа та інформаційних ресурсів, які вчинив Facebook». Компанія зробить «усе, що може», щоб відновити роботу соцмережі, повідомив віцепрезидент компанії Meta Нік Клегг.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні