Категорія
Новини
Дата

Виробники поїздів Alstom і General Electric призупиняють бізнес в Росії

Французька машинобудівна компанія Alstom та багатогалузева корпорація General Electric Co призупиняють бізнес з Росією, про це повідомляє Reuters та пресреліз Alstom.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • General Electric буде постачати тільки важливе медичне обладнання та підтримувати служби електроенергії у Росії.
  • Крім зупинки бізнесу, Alstom також призупиняє майбутні інвестиції в Росію. Компанія прийняла це рішення після ухвалення санкцій проти Росії.

Контекст

Alstom виробляє залізничні складів та транспортні системи. Компанія володіє 20% акціями найбільшої в Росії компанії ЗАТ «Трансмашхолдинг», яка оперує в галузі транспортного машинобудування. Але обидві компанії не вели бізнес одна з одною.

Alstom вела перемовини щодо майбутніх проєктів з «Укрзалізницею», але обговорення цього проєкту призупинене через війну Росії проти України.

General Electric – американська багатогалузева корпорація, найбільший у світі виробник локомотивів, енергетичних установок, газових турбін, авіаційніх двигунів, медичного обладнання.

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні