Категорія
Новини
Дата

З 8:00 у Києві працюватимуть продуктові та громадський транспорт. Комендатська година відновиться з 22:00 до 07:00

Комендантська година у столиці тривала безперервно 39 годин – із суботи 17:00. З 8:00 понеділка кияни зможуть вийти на вулицю, запрацюють продуктові магазини та громадський транспорт. В КМДА все одно просять не виходити з домівок без нагальної потреби.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Клюві факти

  • З 8:00 понеділка в Києві запрацюють продуктові магазини та громадський транспорт. Поїзди метро курсуватимуть набагато рідше, ніж зазвичай.
  • Комендантська година не скасовується, а повернеться до попереднього графіку, – з 22:00 до 07:00.
  • Загалом ніч на 28 лютого пройшла спокійно, було декілька сутичок і боїв із диверсійно-розвідувальними групами.
  • Місто готувалося до оборони – на вулицях встановлювали укріплення, протитанкові їжаки та інші фортифікаційні споруди.
  • В КМДА закликають не виходити з дому без нагальної потреби, оскільки в місті продовжуються бої з диверсійно-розвідувальними групами. Також закликають киян об'єднувати зусилля та допомагати один одному.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні