Категорія
Новини
Дата

Золото і платина дорожчають на біржах. Паладій і нікель побили історичні рекорди

Тройська унція паладію пробила історичний рекорд і коштує $3365. Ціна на нікель найвища з 2008 – $38 600 за тройську унцію. Дорожчає також золото і платина, повідомляє «Економічна правда».

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Золото торгується на рівні $2000 за тройську унцію
  • Паладій виріс на 12% із позначки $3441 – це найвищий ріст за день після березня 2020, повідомляє Reuters. Причина – вторгнення війни в Україну та санкції.
  • Платина коштувала $1152 за тройську унцію в понеділок. Востаннє такі котирування були у червні 2021 року.

Контекст

Російський експорт паладію на глобальному ринку досягає половини світової пропозиції. РФ також постачає 10% нікелю по світу. Росія також здійснює 10% від глобальних поставок золота, і 15% від глобальних поставок платини.

Тим часом, вартість газу перевищила за $2800 за 1000 куб. м при відкритті торгів квітневого фʼючерсу Dutch TTF, свідчать дані біржі ICE. На 10:00 ціна перевищила $3000.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні