Інформація про Аліна Михайлова

27 років, Депутатка Київської міської ради, парамедикиня

Аліна Михайлова /Анастасія Олійник

У Аліни Михайлової є унікальне світове досягнення – вона стала прообразом для однієї з трьох фігурок LEGO української жінки-військовослужбовиці. За цим фановим досягненням стоїть зовсім не дитячий бекграунд.

Михайлова – парамедикиня у батальйоні «Правий сектор». Військову службу Михайлова поєднує із депутатством у Київраді. За підрахунками ЧЕСНО, вона – одна з найбільш опозиційних депутатів. Серед її пріоритетів – боротьба із незаконною забудовою та дерусифікація Києва. Зокрема, Михайлова протидіяла забудові берега Вирлиці, набережної на Микільській Слобідці та зносу садиби Барбана.

Остання ініціатива – рішення Київради про демонтаж російських пам’ятників. Уперше на війну Михайлова потрапила у 19 років, у 2014-му. Спочатку як волонтерка, а з 2016-го – як парамедикиня у «Госпітальєрах». За рік вона створила медслужбу за натовськими стандартами у ДУК ПС та рятує життя на фронті. У підрозділі Михайлової – дев’ятеро людей.

LEGO-війська. У липні компанія The Brothers Brick розробила фігурки LEGO у вигляді українських жінок-військових. Крім Михайлової, моделями стали Катерина Галушка й Анна Архипова.

Чим займеться після перемоги?

«ПОВЕРНУСЬ У ПОЛІТИКУ. МЕНЕ ОБРАЛА ГРОМАДА КИЄВА, ТОМУ ДО НАСТУПНИХ ВИБОРІВ ЗАЛИШАТИМУСЬ ДЕПУТАТКОЮ КИЇВРАДИ»

Поруч в рейтингу «30 до 30: обличчя майбутнього»
Участь в рейтингах