Інформація про Alyona Alyona (Альона Савраненко)

29 років, Співачка

Alyona Alyona (Альона Савраненко) /з особистого архіву

Всупереч скептикам

«Я хотіла, щоб люди, які мене відштовхували, стояли у мене на концерті і бачили, що я вмію робити щось класне», – розповіла найпопулярніша українська реп‑виконавиця Alyona Alyona у програмі «Зе Интервьюер» про свою мотивацію.

Співачка стала відомою в Україні та світі у 2018 році після перших самоіронічних кліпів, завантажених на YouTube. 2019‑го The Guardian включив українську реперку до списку 50 найкращих виконавців року, а The New York Times – до переліку найважливіших виконавців європейського континенту.

Alyona Alyona, яка, за її словами, не випускає трека, доки не доб’ється його ідеального звучання, ніколи не мріяла про славу та заробітки. Їй хотілося писати музику й читати реп. У 2020‑му, уже в ранзі популярної співачки, вона взяла участь у танцювальному шоу на «1+1» «Танці з зірками». «Я хочу своїм прикладом показати, що дівчата з нетрадиційною зовнішністю можуть робити все що завгодно», – пояснювала вона в інтерв’ю телеканалові. 19 жовтня 2020 року виконавиця оголосила про створення реп‑лейблу ENKO – першого в Україні для музики подібного жанру.

Поруч в рейтингу «30 до 30»
Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд