Інформація про Артем Бородатюк

Засновник і CEO Netpeak Group, IT

Артем Бородатюк /надано пресслужбою
Дохід Netpeak Group: близько $50 млн (2022 рік)

Одесит Артем Бородатюк з 2006 року створив, купив і об’єднав під однією парасолькою 24 компанії, серед яких агенції диджитал‐маркетингу, SaaS‐компанії, розробка мобільних додатків, рекрутингова агенція, консалтингова компанія, організація івентів, онлайн‐університет тощо. Перший бізнес – маркетингову агенцію Netpeak – він запустив, бувши студентом одеського політеху. Бородатюк самостійно навчився пошукової оптимізації сайтів і після першого вдалого замовлення почав шукати клієнтів на форумах.

У 2016-му підприємець оформив свої бізнеси у холдинг Netpeak Group. На початку російського вторгнення холдинг складався з 12 компаній. У перший рік війни компанія приросла ще на вісім бізнесів. Як результат – за першу половину 2023‑го холдинг Netpeak Group приріс на 216 людей і виявився лідером серед усіх українських IT‑компаній за приростом персоналу. Загалом у компанії разом з офісами в болгарських Софії та Варні й казахському Алмати – 1200 людей.

У 2022-му Бородатюк отримав медаль Міністерства оборони «За сприяння Збройним силам України», а ще через рік – памʼятний знак «За сприяння державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України». Нині підприємець є також членом Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану.

Матеріали по темі
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд