Впливати на уми та смаки Гордон мріяв з дитинства. Перші успіхи здобув у перебудову, влаштовуючи концерти зірок естради й ТВ у Києві. Потім – інвестував у клініку «Борис», рекламував чудодійні пірамідки Ю-Шинсе, запустив газету імені себе. У 2019-му Гордон оцінював свої активи більш ніж у €10 млн. Переважно це нерухомість під здачу. Соціальний капітал журналіста і рантьє формують багатогодинні інтерв’ю із важко доступними героями. У двох YouTube-каналів Гордона – 2,6 млн підписників.
Головні факти про Дмитра Гордона
- У червні 1995 року Дмитро Гордон почав видавати власну газету – тижневик Бульвар (з 2005 року – Бульвар Гордона).
- З 1999 року Гордон став автором та телеведучим програми «В гостях у Дмитра Гордона», яка виходила на Першому національному каналі України, Тонісі та ЦК.
- У листопаді 2013 року Дмитро створив інтернет-видання ГОРДОН.
- У травні 2014 року Гордон переміг на виборах депутатів Київради. Балотувався 38-м виборчим округом як самовисуванець. У жовтні 2015 року його переобрали у цьому ж окрузі.
- У листопаді 2016 року Гордон добровільно склав повноваження депутата Київради.
- У публічній декларації за 2016 рік статки Гордона оцінювались в 14 квартир, а також торговельна та офісна нерухомість у Києві.
- У лютому 2017 року на телеканалі 112 Україна стартував авторський проект журналіста ГОРДОН. Прямі ефіри чергувалися з випусками програми «У гостях у Дмитра Гордона».
- Наприкінці травня 2019 року Гордон очолив передвиборчий штаб партії «Сила та честь» на парламентських виборах.
- Дмитро Гордон – автор 55 книг, близько ста пісень та восьми кліпів.
- У вересні 2022 року Мінюст РФ оголосив Дмитра Гордона іноземним агентом.
- Станом на жовтень 2022 року на YouTube каналі «Дмитро Гордон» 2,16 млн підписників, на каналі «У гостях у Гордона» — 3,4 млн підписників.
- У травні 2021 року Гордон запустив власну онлайн-академію, яка отримала назву «Академія Дмитра Гордона».