Євген Черняк

Алкоголь

Євген Черняк /Фото з особистого архіву
$470 млн
19 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, троє дітей
Місце народження
Запоріжжя

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Купівля заводу Grand Royal Bottlers у Кокшетау (Казахстан). Цитата: «Під час кризи активи недооцінені – час купувати».

Рейтинг інфлюенсерів України

«Для мене це безкоштовний MBA», – казав Черняк про свій YouTube-канал в інтерв’ю іншому бізнес-блогеру Кирилу Куницькому. Крім підприємців у його проєкт Big Money заходять українські та російські політики, артисти і спортсмени. Засновник горілчаного холдингу Global Spirits не цурається колаборацій. Дві книги «Принципи перших» він видав у співавторстві. Новий сезон присвячений українським технологічним компаніям, як співведучий виступає засновник компанії Ajax Олександр Конотопський. «Не будьте скромними – на вас і так усім похер», – радить Черняк.

100 найбагатших українців 2020

Власник алкогольних заводів ще за часів Януковича перебрався до Нью-Йорка через тиск на бізнес. Заводи збереглися, влада змінилася двічі, але повертатися він не збирається. Навпаки, Черняк прагне знизити частку України в доходах своєї корпорації, і навіть можливість купити активи «Укрспирту» його не зацікавила. Він часто говорить про свою аполітичність, проте активна громадянська позиція у нього точно є. У Facebook бізнесмен активно коментує ключові політичні події, а інтервʼю з колишнім соратником Юлії Тимошенко і Віктора Януковича Андрієм Портновим на YouTube-каналі Черняка BigMoney спричинило сплеск обурення. У ролику, який отримав понад 900 000 переглядів, Портнов був анонсований як «найкращий юрист України».

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд