Інформація про Forefilms

Володимир Яценко та Анна Яценко, Креативні індустрії

Forefilms /з особистого архіву
Виторг 2022 рік: 20 млн грн

Профайл

Місто
Київ
Рік заснування
2020

7 вересня 2022 року. Прем’єра української стрічки «Люксембург, Люксембург» на Венеціанському кінофестивалі. Режисер Антоніо Лукіч та виконавці головних ролей Аміл та Раміл Насірови на хіднику із плакатами в руках. На них напис: «Уявіть фільми без татів. З початку російського вторгнення тисячі українських дітей залишились без батьків».

Продюсер стрічки та співзасновник ForeFilms Володимир Яценко, який в травні 2022–го вступив в ЗСУ, відчув в цей день велику гордість за продакшн. «Фізично не міг бути там, але я був щасливий, – каже він. – Ми – в офіційній селекції Венеції. Попри все».  

«Люксембург, Люксембург» увійшов в десятку найкасовіших українських фільмів часів незалежності. За шість вікендів стрічка із бюджетом 28,5 млн грн зібрала понад 32 млн грн. 

На рахунку ForeFilms не один знаковий авторський фільм. За чотири роки існування продакшн випустив вісім знакових авторських стрічок – зокрема, «Я і Фелікс» Ірини Цілик, «Ти – космос» Павла Острікова та «Відблиск» Валентина Васяновича.

У роботі ForeFilms – до десяти фільмів, які знаходяться на стадії написання сценарію або розробки. Виняток – антиутопія «За Перемогу» Валентина Васяновича із бюджетом €460 000. «Є фільми, які треба знімати тут і зараз або не знімати ніколи, – каже Яценко. – Васяновича ми маємо зняти цього року».

Поруч в рейтингу «Next250»
Force Group
Станіслав та Наталя Горбачевські
50 млн грн
Fox Lingerie
Юліана Гензель
41 млн грн
Участь в рейтингах
Статті по темі