Інформація про ТАС Агро

Виторг за 9 місяців 2023: 4,4 – 5,4 млрд грн, АПК

ТАС Агро

Профайл

Власник
Сергій Тігіпко
Керівник
Олег Заплетнюк
Кількість працівників
≈2000

20 ефективних агрокомпаній України

У жовтні 2023-го «ТАС Агро» очолив топменеджер «Укрпромінвест-Агро» Олег Заплетнюк. В агрокомпанії родини Порошенко він керував департаментом агровиробництва. «У «ТАС Агро» разом із командою реалізовуватимемо нові, затребувані ринком напрями та стратегії», – каже Заплетнюк.

У планах фінансово-промислової групи ТАС на 2024 рік – інвестувати $30–40 млн у розвиток власного виробництва і банку землі, казав раніше Forbes засновник групи Сергій Тігіпко. «Поки що дивимося на те, що дає синергію.

Це власне виробництво, насамперед в Україні. Точно готові інвестувати в сільське господарство, у банк землі передусім. Для нас це стратегія», – сказав він.

Компанія працює в семи областях, має шість тваринницьких комплексів, сім елеваторів та 25 000 пайовиків. У 2023 році «ТАС Агро» перевищила планові показники врожайності ріпаку і пшениці на 15–17%. Соняшникову і ріпакову олію, які група почала виробляти після початку повномасштабного вторгнення, доправляють контейнерами кінцевим споживачам у Китай, Індонезію, Малайзію. Серед пріоритетів групи, за словами Тігіпка, збільшення інвестицій у переробку і нарощування обсягів виробництва яблучного концентрату.

Участь в рейтингах
Статті по темі