Інформація про Універсал Банк

Власник: Сергій Тігіпко

Універсал Банк /ema.kiev.ua
Капітал: 4,3 млрд грн

Профайл

СЕО
Ірина Старомінська
Оцінка мобільного застосунку
4,9
Ставка за річним депозитом
100 000 грн: 10%

15 найкомфортніших банків України

Ключовий продукт Універсал Банку – застосунок monobank. Маючи лише 14 відділень, «Універсал» другий рік поспіль лідирує на ринку за темпами зростання активних карт в обігу. Роздрібний кредитний портфель банку за рік зріс майже вдвічі. У результаті «Універсал» посів друге місце за обсягами кредитів фізособам, поступаючись лише найбільшому ПриватБанку. Повідомлення у 2021 році про підозри за кримінальними справами проти засновників Fintech Band (розробника monobank) Олександра Дубілета, Володимира Яценка та Людмили Шмальченко стосовно їхньої роботи в ПриватБанку не вплинули на темпи зростання mono. Фігуранти справ вийшли з проєкту, рятуючи його від репутаційних ризиків.

Клієнтів приваблює простий та зручний сервіс, одні з найнижчих тарифів на ринку та гейміфікація. Рік тому mono став доступним для підприємців. Відкриття рахунків ФОПів та їх обслуговування безкоштовні.

Найбільша перевага банку, вважає СЕО Ірина Старомінська, – клієнтоцентричність. 70% нових клієнтів, за її словами, приходять за рекомендаціями друзів, а індекс лояльності NPS (Net Promoter Score) є одним з найвищих на ринку.

Участь в рейтингах
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд