Костянтин Шуляк, CEO та співзасновник BLCKMGC. Фото надане компанією BLCKMGC
Категория
Партнерский материал
Дата

Будь, ким хочеш, та живи, як хочеш: як створювати та монетизувати контент в метаверс

Костянтин Шуляк, CEO та співзасновник BLCKMGC. Фото надане компанією BLCKMGC

Новітні технології штучного інтелекту та NFT дають безкраї можливості створення власного контенту, його монетизації, зустрічей та спілкування, а щонайважливіше — захисту та керування особистими даними. Це все про нову метаверс платформу BLCKMGC.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Співзасновник та CEO компанії Костянтин Шуляк пояснює, що базова функція платформи полягає в тому, що ви можете встановити мобільний додаток BLCKMGC на смартфон і одразу ж почати отримувати досвід у метаверс, без будь-яких допоміжних девайсів і пристроїв. Додаток сканує ваше тіло і створює детальний 3D-аватар, який дозволить вам зануритися в метаверс-реальність.

Звичайно, ви можете вдосконалити своє тіло, скориставшись АІ-інструментами творчої студії: змінити статуру, голос, риси обличчя тощо. Або обрати тіло, яке вам до вподоби, на маркетплейс. Завдяки такому аватару ви зможете спілкуватися онлайн через відео- чи аудіозв’язок. З BLCKMGC ви можете стати кимось іншим або собою. 

Будь, ким хочеш, та живи, як хочеш: як створювати та монетизувати контент в метаверс /Фото 1

Фото надане компанією BLCKMGC

Можливість для креативних індустрій

Якщо ви, наприклад, блогер, що має чималу аудиторію, або просто відома особистість, ви можете опублікувати свою 3D-копію на маркетплейсі у вигляді NFT і заробляти на кожному завантаженні, відповідно до умов і політики використання, які ви оберете. Аватар може бути використаний криейторами для створення контенту, продакшн-студіями та рекламними агенціями для реалізації шоу, кіно та інших проєктів.

Будь, ким хочеш, та живи, як хочеш: як створювати та монетизувати контент в метаверс /Фото 2

Фото надане компанією BLCKMGC

Збереження та використання даних

На сьогодні, якщо ви хочете скористатися будь-яким сервісом чи придбати товар, ви, реєструючись на платформі, залишаєте там свої дані. Таким чином працює принцип: «100 платформ – 100 реєстрацій». BLCKMGC пропонує створити для всіх сервісів єдиний акаунт, який ви можете наповнювати та розвивати. Користуючись ним, ви зможете перейти на будь-яку іншу платформу без додаткових реєстрацій та налаштувань.

Будь, ким хочеш, та живи, як хочеш: як створювати та монетизувати контент в метаверс /Фото 3

Фото надане компанією BLCKMGC

Давно відомий факт, що більшість платформ продають досвід та особисті дані користувачів третім сторонам. BLCKMGC дасть можливість користувачеві контролювати ці процеси та захищати чи продавати особисті дані, у тому числі завдяки технології NFT. 

Початок нового метавсесвіту

Концепція проєкту народилася в липні 2021 року. На різних етапах розробки продукту едвайсерами проєкту виступали директори Google, Samsung, Amazon та інших техногігантів. Тому команда BLCKMGC володіє великою кількістю інсайдерської інформації, яка допомогла їй вдосконалити ідею та побудувати кілька стратегічно важливих напрямів ведення бізнесу.

Що приховано за BLCKMGC?

Команда 

Співзасновниками BLCKMGC є Костянтин і його партнер-кофаундер, СТО, який обіймає ключову посаду в технологічній компанії-гіганті в Кремнієвій долині. Кофаундери беруть активну участь у всіх процесах створення та розвитку проєкту: малюють дизайн, пишуть код та власноруч розробляють маркетинг, піар та бізнес-стратегії. 

Загалом до роботи компанії на постійній основі залучено близько 15 фахівців. Більшість із них це українці, які тривалий час мешкають і працюють за кордоном.

Назва і позиціювання

Назва BLCKMGC, за задумом фаундерів, несе в собі енергію, силу, певне табу, щось недозволене й недосяжне. Оскільки назва складається тільки з приголосних, до неї буде легко прив’язати ідентичність, яку ще втілюють в життя засновники стартапу. 

Підкорення ринку в $1,6 трлн 

Зараз команда стартапу працює над тестовою версією продукту (MVP). Всю роботу, яку вже зроблено, проведено за власний кошт. Це досить дорогий процес, тому зараз кофаундери в процесі залучення інвестицій. На створення повноцінного продукту та забезпечення робочого процесу з планом на два роки розробникам BLCKMGC потрібно $20 млн. 

Згідно зі звітами PwC та McKinsey & Company, ринок метаверс зросте із сьогоднішніх $60 млрд до $1.6 трлн у 2030 році. За оцінкою Citi та Deloitte, ринок сягне захмарних $8–13 трлн у 2030-му. Перспектива вражає, тому команда BLCKMGC має чимало роботи на прийдешні роки.

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине