Информация о Вадим Синжерецький

30 років, CEO та співзасновник маркетплейсу репетиторів BUKI. За півтора року великої війни збільшив утричі дохід компанії, що потрапила до списку найкращих освітніх стартапів Європи

Вадим Синжерецький /Александр Чекменев

«30 до 30: Творці майбутнього»

«Будьте голодні до результату і одержимі зростанням – тільки так можна побудувати справді велику історію», – транслює Вадим Синжерецький настанову Стіва Джобса тим українцям, які хочуть стати підприємцями.

Його власна історія – платформа для репетиторів BUKI – із початку повномасштабного вторгнення динамічно зростає і охоплює нові ринки, у квітні 2022-го у тестовому режимі запустилася у США. Синжерецький з партнерами – Кирилом Лазарєвим і Олександром Ярусевичем – розвивають стартап без зовнішніх інвестицій.

Наразі на платформі 110 000 викладачів, річний виторг підскочив до $10 млн. За весь час свого існування компанія обробила 1,2 млн заявок.

У найближчих планах – розширитися ще на дві нові країни. Серед мрій – побудувати платформу – лідера ринку з індивідуальних занять з репетитором та проводити 1 млн уроків на місяць. А також – бути причетним до розбудови України, як центру технологічного підприємництва в Європі.

Найцінніший лайфхак

Будь-які відчутні досягнення – це майже ніколи не one night success, а кумулятивний ефект щоденних дій, звичок та активностей. Тому фокусуйтеся не на меті, а на щоденних кроках, маленьких завданнях і звичках, що ведуть до неї.

Участие в рейтингах
Статьи по теме