Інформація про Вадим Синжерецький

30 років, CEO та співзасновник маркетплейсу репетиторів BUKI. За півтора року великої війни збільшив утричі дохід компанії, що потрапила до списку найкращих освітніх стартапів Європи

Вадим Синжерецький /Олександр Чекменьов

«30 до 30: Творці майбутнього»

«Будьте голодні до результату і одержимі зростанням – тільки так можна побудувати справді велику історію», – транслює Вадим Синжерецький настанову Стіва Джобса тим українцям, які хочуть стати підприємцями.

Його власна історія – платформа для репетиторів BUKI – із початку повномасштабного вторгнення динамічно зростає і охоплює нові ринки, у квітні 2022-го у тестовому режимі запустилася у США. Синжерецький з партнерами – Кирилом Лазарєвим і Олександром Ярусевичем – розвивають стартап без зовнішніх інвестицій.

Наразі на платформі 110 000 викладачів, річний виторг підскочив до $10 млн. За весь час свого існування компанія обробила 1,2 млн заявок.

У найближчих планах – розширитися ще на дві нові країни. Серед мрій – побудувати платформу – лідера ринку з індивідуальних занять з репетитором та проводити 1 млн уроків на місяць. А також – бути причетним до розбудови України, як центру технологічного підприємництва в Європі.

Найцінніший лайфхак

Будь-які відчутні досягнення – це майже ніколи не one night success, а кумулятивний ефект щоденних дій, звичок та активностей. Тому фокусуйтеся не на меті, а на щоденних кроках, маленьких завданнях і звичках, що ведуть до неї.

Участь в рейтингах
Статті по темі