Категорія
Компанії
Дата

Forbes відкрив голосування для визначення найкращих роботодавців України

Forbes відкрив голосування для визначення найкращих роботодавців України /Ілюстрація Getty Images

Ілюстрація Getty Images

Forbes Україна у партнерстві з сайтом пошуку роботи Work.ua визначає найкращих роботодавців України

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Для цього ми просимо вас відповісти на кілька запитань про компанію, в якій ви працюєте. Опитування повністю анонімне, тому просимо бути обʼєктивними і чесно зазначити як позитивні, так і негативні фактори – це допоможе визначити дійсно найкращих! Аналізуються відповіді за компаніями, в яких взяли участь в опитуванні не менше 100 співробітників.

У 2020 році до списку 50 найкращих роботодавців країни ввійшли 10 банків і сім IT‑компаній. Завдяки високій корпоративній культурі та гідній винагороді працівники цих галузей частіше задоволені своєю роботою. У списку п’ять компаній паливно‑енергетичного сектора і стільки ж виробників напоїв, чотири представляють тютюнову індустрію, по три – агропромисловий комплекс, медіа та телекомунікації. Сім материнських структур компаній з українського переліку увійшли до загальносвітового рейтингу Forbes, в якому знаходяться 750 найкращих роботодавців. Глобальний список очолюють Samsung Electronics, Amazon та IBM.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні