Категорія
Компанії
Дата

Forbes відкрив голосування для визначення найкращих роботодавців України

Forbes відкрив голосування для визначення найкращих роботодавців України /Ілюстрація Getty Images

Ілюстрація Getty Images

Forbes Україна у партнерстві з сайтом пошуку роботи Work.ua визначає найкращих роботодавців України

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Для цього ми просимо вас відповісти на кілька запитань про компанію, в якій ви працюєте. Опитування повністю анонімне, тому просимо бути обʼєктивними і чесно зазначити як позитивні, так і негативні фактори – це допоможе визначити дійсно найкращих! Аналізуються відповіді за компаніями, в яких взяли участь в опитуванні не менше 100 співробітників.

У 2020 році до списку 50 найкращих роботодавців країни ввійшли 10 банків і сім IT‑компаній. Завдяки високій корпоративній культурі та гідній винагороді працівники цих галузей частіше задоволені своєю роботою. У списку п’ять компаній паливно‑енергетичного сектора і стільки ж виробників напоїв, чотири представляють тютюнову індустрію, по три – агропромисловий комплекс, медіа та телекомунікації. Сім материнських структур компаній з українського переліку увійшли до загальносвітового рейтингу Forbes, в якому знаходяться 750 найкращих роботодавців. Глобальний список очолюють Samsung Electronics, Amazon та IBM.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні