автозавод «Богдан моторс» /Forbes
Категорія
Компанії
Дата

Коли банкрутство – не проблема. Луцький автозавод «Богдан Моторс» Олега Гладковського попри мільярдні борги нарощує виробництво та приносить мільйонні прибутки. Як це можливо

Луцький автозавод «Богдан Моторс» попри банкрутство нарощує виробництво та приносить власникам мільйонні прибутки Фото Forbes

Компанія «Богдан Моторс» колишнього партнера Петра Порошенка, Олега Гладковського, перебуває на фінальній стадії ліквідації. Але завод, що належить групі, продовжує випускати автобуси та тролейбуси, укладає експортні контракти і приносить прибутки власникам. Чи отримає свою частку державний Укрексімбанк, якому компанія завинила 1,64 млрд грн?

Головні матеріали Forbes Ukraine у email-розсилці. Раз на тиждень на вашій пошті.

«Завод працює, виготовляє автобуси та тролейбуси й навіть має вагомий експортний контракт», – каже Forbes Дмитро Писаний, директор Луцького автобусного заводу «Богдан Моторс».

До кінця року компанія планує експортувати у Францію 140 кузовів електробусів у межах контракту із Bluebus, підписаного ще до початку повномасштабного вторгнення, розповідає Писаний. Друга мета на цей рік – наростити виробництво шкільних автобусів «Богдан» до 300 штук.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні