Категорія
Компанії
Дата

Найбільша угода з початку великої війни. Бізнесмен Максим Кріппа купив бізнес-центр «Парус» у Вадима Столара. Скільки він може коштувати

Попередній власник БЦ «Парус» Вадим Столар і бізнесмен Максим Кріппа /колаж Анастасія Решетнік

Попередній власник БЦ «Парус» Вадим Столар і бізнесмен Максим Кріппа Фото колаж Анастасія Решетнік

Власник кіберспортивної команди NAVI і розробника S.T.A.L.K.E.R. придбав один з найвідоміших київських бізнес-центрів «Парус» у Вадима Столара. Чим цей комплекс зацікавив Кріппу, який за три роки перетворився з невідомого підприємця на помітного гравця в українському бізнесі з інтересами у кіберспорті, нерухомості і, можливо, медіа (матеріал оновлено 5 грудня)

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Бізнес-центр «Парус» на вулиці Мечнікова є одним з найвищих хмарочосів Києва – 33 поверхи та 133,1 метра заввишки. Такою ж довгою є й історія змін серед його власників – у різні роки бізнес-центром володіли Вагіф Алієв, Дмитро Фірташ і Вадим Столар. Тепер поруч із ними став Максим Кріппа, про якого ще три роки тому мало хто чув.  

Хто такий Максим Кріппа і скільки він може заплатити за знаковий для Києва хмарочос?

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні