Прослухати матеріал
Прослухати матеріал
05:45 хвилин
Над українським небом уперше за час війни зафіксовано політ цивільного літака. Він зробив декілька кіл навколо Львова, майже долетів до Рівного та Івано-Франківська й зник із радарів. Аеропорт готують до запуску? В уряді наголошують: такі польоти – стандартна процедура. Єдиний нюанс – за час війни її провели вперше
Подарунок для справжніх лідерок та лідерів
Сертифікат Forbes — 365 днів доступу до якісної аналітики, інсайтів та історій успіху, що змінюють мислення. Купуйте зараз
Вранці 22 квітня понад 6000 людей одночасно спостерігали за польотом неідентифікованого літака з позивним Welcome та без реєстраційних даних у сервісі моніторингу польотів Flightradar24.
Це найбільш відстежуваний політ у світі, повідомив Flightradar24 у Х. Він відбувається в закритому на час війни українському небі. Літак зробив декілька кіл навколо Львова, майже долетів до Рівного та Івано-Франківська, повернувся до Львова й зник із радарів. Уперше Flightradar24 зафіксував його появу над українським небом 21 квітня.
За сприятливих обставин міжнародний аеропорт Львів імені короля Данила Галицького може відновити авіасполучення вже в квітні–травні цього року, анонсувала гендиректорка летовища Тетяна Романовська місцевому виданню «Високий замок» у середині березня.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.