Засновники Revolut Влад Яценко та Микола Сторонський /надано пресслужбою Revolut
Категорія
Інновації
Дата

Дилема революції. Всередині найбільшого необанку Європи Revolut, який намагається перерости зі стартапу у справжній банк

Засновники Revolut Влад Яценко та Микола Сторонський Фото надано пресслужбою Revolut

Микола Сторонський і Влад Яценко створили Revolut, їм не подобався сервіс класичних банків. Тепер вони самі на порозі перетворення на великий банк. Чи загальмує це найшвидший необанк Європи

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

На сході Лондона Темза робить різку петлю. Каламутна вода найбільшої річки Англії огинає місцевість під назвою Острів Собак. Ще до середини XX століття там була головна торгова гавань британської столиці – район Кенері-Ворф. Понад 30 років тому занедбані доки отримали нове життя. Канадський магнат Пол Райхман почав будувати тут діловий квартал.

Сіті, історичний діловий центр Лондона, став затісним і не мав можливості розширюватися. Тому Кенері-Ворф швидко переманив до себе найбільших фінансових гігантів. Тепер побудовані на місцях колишніх доків хмарочоси рясніють вивісками Morgan Stanley, Credit Suisse, HSBC, Citigroup, Barclays.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні