Прослухати матеріал
Прослухати матеріал
08:47 хвилин
За три роки війни європейські компанії вклали в створення чи придбання активів з виробництва будматеріалів в Україні щонайменше €850 млн (близько 37 млрд грн). Інвестиції в український ринок також розглядають компанії з Тайваню. На що вони розраховують?
Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за ціною чотирьох номерів. Якщо ви цінуєте якість, глибину та силу реального досвіду, ця передплата саме для вас.
«Всі площі індустріальних парків на Львівщині заброньовані», – каже начальник управління інвестицій та проєктів Львівської міськради Андрій Павлів. У регіоні практично не залишилося великих вільних ділянок під промислові підприємства, каже Павлів.
За час повномасштабного вторгнення до влади Львівщини з пропозиціями створити нове виробництво зверталися майже два десятки іноземних компаній, левова частка – у галузі будматеріалів, розповідає Павлів.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.