Артур Лорковські /Getty Images
Категорія
Гроші
Дата

Україна повинна припинити дотувати тарифи для населення. Інтерв’ю з директором секретаріату Енергетичного співтовариства Артуром Лорковські

Енергетичне співтовариство дозволить Україні отримати доступ до європейського енергетичного ринку до вступу країни у ЄС, вважає Артур Лорковські. Фото Getty Images

Чому незалежний регулятор – необхідна передумова вступу України до ЄС? Що заважає українській енергосистемі приєднатися до європейської? Як побороти корупцію? Важлива бесіда з Артуром Лорковські про складні рішення, які має ухвалити українська влада, попри війну.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Енергетика – одна з найбільш зарегульованих галузей української економіки. Це може стати перепоною на шляху України до ЄС, стверджує директор секретаріату Енергетичного співтовариства ЄС Артур Лорковські. Саме ця організація допомагає Україні наблизитися до європейських стандартів в енергетиці.

Що Україна має зробити у першу чергу? Забезпечити незалежність Національного енергетичного регулятора від влади та перейти на ринкові тарифи, одночасно підтримуючи вразливих споживачів. «Що менше втручань у ринок, то менше простору для корупції», – каже Лорковські.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні