Артур Лорковські /Getty Images
Категорія
Гроші
Дата

Україна повинна припинити дотувати тарифи для населення. Інтерв’ю з директором секретаріату Енергетичного співтовариства Артуром Лорковські

Енергетичне співтовариство дозволить Україні отримати доступ до європейського енергетичного ринку до вступу країни у ЄС, вважає Артур Лорковські. Фото Getty Images

Чому незалежний регулятор – необхідна передумова вступу України до ЄС? Що заважає українській енергосистемі приєднатися до європейської? Як побороти корупцію? Важлива бесіда з Артуром Лорковські про складні рішення, які має ухвалити українська влада, попри війну.

Енергетика – одна з найбільш зарегульованих галузей української економіки. Це може стати перепоною на шляху України до ЄС, стверджує директор секретаріату Енергетичного співтовариства ЄС Артур Лорковські. Саме ця організація допомагає Україні наблизитися до європейських стандартів в енергетиці.

Що Україна має зробити у першу чергу? Забезпечити незалежність Національного енергетичного регулятора від влади та перейти на ринкові тарифи, одночасно підтримуючи вразливих споживачів. «Що менше втручань у ринок, то менше простору для корупції», – каже Лорковські.

Про складні дискусії з українською владою, ціни на електрику для бізнесу та населення, а також про те, які реформи потрібні на енергоринку, – в інтерв’ю з Лорковські для Forbes.

Зміст

1. Що таке Енергетичне співтовариство і чому воно важливе для України?

2. Фінансова підтримка від міжнародних партнерів

3. Тарифи для населення

4. Як треба реформувати український ринок електроенергії

5. Виклики перед «Оператором ГТС України»

Інтерв’ю скорочено і відредаговано для ясності.

По-перше, розкажіть, що собою являє Енергетичне співтовариство? Яка роль цієї організації для України?

Це спеціалізована організація, яка дозволяє Україні та іншим восьми країнам сусідства отримати привілеї від приєднання до європейського енергоринку до того, як країни приєднаються до ЄС.

Ми віримо, що настане день, коли Україна стане членом ЄС і отримає доступ до ключового двигуна добробуту ЄС – внутрішнього ринку на 500 млн людей.

Енергетичне співтовариство дозволяє вже зараз мати доступ до енергії на ринку, більшому за український. Але також доведеться дотримуватися низки вимог. Треба відтворити в Україні модель управління ринком, яка працює у ЄС. Усім учасникам ринку треба запропонувати рівні правила гри.

Які основні проблеми українського енергетичного сектора?

Триває війна, розмови про це не уникнути. Вона поглинає нас і наші інституції. Основний виклик – як пом’якшити вплив війни на сектор енергетики.

Поза війною є чотири ключові питання.

  • Чи однакові енергосистеми в Україні та ЄС? Як регулюються ринки?
  • Чи однакові умови для конкуренції на енергоринках України та ЄС?
  • Яка різниця у цінах між країнами?
  • Чи використовує Україна інструменти, які викривлюють конкуренцію на ринку?

Війна впливає на всі ці сфери і робить виклики ще складнішими.

Фінансова підтримка від міжнародних партнерів

Минулоріч Енергетичне співтовариство створило Фонд підтримки енергетики України. Чи є умови для України для продовження такої підтримки наступного року?

Фонд призначений в першу чергу для швидкого відновлення і не має на меті реалізацію довгострокових проєктів розвитку. Наша основна ціль – допомогти людям упоратися з зимою. У нас є низка короткострокових завдань: закупити автотрансформатори, крани, забезпечити всім необхідним обладнанням – спецтехнікою, кабелями, проводами та генераторами.

Ми, з одного боку, отримуємо від Міненерго перелік найнеобхіднішого обладнання із технічними характеристиками, з іншого – акумулюємо у фонді гроші донорів. Займаємося закупівлею разом із партнерами з проєкту енергетичної безпеки. Ми реалізували вже десятки таких проєктів в Україні. Я бачив автотрансформатор, який замінили з нашою допомогою.

Як ви боретесь із корупційними ризиками?

Донори довіряють нашій системі. Європейський союз нещодавно додатково надав €55 млн. Уряди країн, таких як Німеччина, Австрія та Данія, відповідають перед своїми платниками податків за ефективне використання коштів. Тому для них критично важливо мати надійну систему управління цими ресурсами.

Для мене це велика честь, що адміністрація США анонсувала свою участь у нашому фонді. Ми співпрацюємо не лише з державними установами. Значущий внесок зробили і приватні компанії з різних країн, демонструючи свою віру в надійність нашого механізму підтримки. Тепер ми прагнемо залучити до співпраці міста з ЄС, аби вони могли надавати Україні енергетичне обладнання. А ми, зі свого боку, гарантуємо ефективну реалізацію цих проєктів.

Серед пріоритетних кроків, які Україна має зробити, – забезпечити незалежність Національного енергетичного регулятора від влади та перейти на ринкові тарифи, одночасно підтримуючи вразливих споживачів. /Getty Images

Серед пріоритетних кроків, які Україна має зробити, – забезпечити незалежність Національного енергетичного регулятора від влади та перейти на ринкові тарифи, одночасно підтримуючи вразливих споживачів. Фото Getty Images

Тарифи для населення

Уряд у травні підвищив тариф для населення на 83%, до 2,64 грн/кВт⋅год з 1 червня. Однак тариф досі лишається нижче ринкового рівня цін. Як ви вважаєте, чи має Україна збільшувати тариф попри війну?

В Україні найнижчі тарифи на електрику для населення. Не лише у Євросоюзі, а в усіх країнах Енергетичного співтовариства. Ви маєте нижчі ціни, ніж у бідніших країнах. Наприклад, під час минулорічної кризи чверть населення Молдови сплачувала чверть доходів за електрику. Можете уявити таку ситуацію в Україні?

Ви опинилися у привілейованій ситуації. Але це не задарма. Тарифи для населення в Україні не відображають справжню вартість електроенергії. Це – результат втручання у ринок. Хтось доплачує за дешеву електрику для населення. Це називається покладання спеціальних обов’язків, ПСО. Внаслідок такого викривлення ринку в енергосекторі накопичилися мільярдні борги.

Подивіться на свою генерацію: вона сучасна чи застаріла? Я вважаю, що вона потребує значних інвестицій. Але грошей на це нема, оскільки тарифи не дозволяють профінансувати покращення.

Скільки коштувала електрика в Україні і у сусідів наприкінці вересня

Україна: 6,6 євроцента/кВт⋅год

Угорщина: 9,88 євроцента/кВт⋅год

Словаччина: 19,72 євроцента/кВт⋅год

Польща: 23,6 євроцента/кВт⋅год

Румунія: 16,16 євроцента/кВт⋅год

Молдова: 18–20 євроцентів/кВт⋅год

Як вийти з ситуації?

Потрібно припинити дотувати тарифи для населення загалом і водночас знайти спосіб захистити найвразливіших споживачів. Це не винахід. Минулої зими ми використовували цей механізм у Молдові, де населення дуже постраждало від зростання цін на електрику. Я думаю, що Україні теж варто рухатися цим шляхом.

Треба виокремити вразливих споживачів, які мають право на знижені ціни. Для них треба створити систему фінансової підтримки. Переконаний, цей процес слід розпочати вже.

Чому? Енергосистема зазнала руйнувань через атаки Росії. Потрібні гроші на відновлення, просто щоб вона працювала. Люди, які можуть платити вищі ціни, зрозуміють таке пояснення. Погляньмо на реальність: минулої зими дехто користувався генератором, а це означає значно вищі витрати на виробництво електрики, ніж можливе підвищення тарифів.

Генераторна децентралізація енергосистеми /Getty Images

Генераторна децентралізація енергосистеми

За 11 місяців 2022 року в Україну завезли 354 000 генераторів більш як на 1 ГВт потужності, що дорівнює одному енергоблоку Хмельницької АЕС.

Компанія – виробник товарів для прибирання та гігієнічної продукції «Біосфера» закупила шість промислових генераторів потужністю 630 кВт, 645 кВт, 750 кВт. «Витратили €300 000–350 000 плюс €150 000 на підключення і додаткове обладнання», – розповідала керівниця виробничого напряму корпорації «Біосфера» Любов Григорян у січні 2023-го.

Минулої зими «Біосфера» платила за електроенергію з мережі від 5,23 до 5,90 грн за кВт⋅год. Вироблена генераторами електроенергія обходилася у 12 грн за 1 кВт⋅год. Фінальна ціна за місяць залежала від того, скільки користувалися генераторами. У листопаді підвищення було невисоким: 5,80 грн за кВт⋅год. На січень заклали ціну 9 грн за кВт⋅год, розповідала Григорян.

Чи бачите ви постійні корупційні скандали навколо «Енергоатома», «Центренерго»? Що ви думаєте про це?

Якби я бачив, то мав би повідомити правоохоронцям. Корупція – це завжди результат спотворення ринкової ситуації. Що менше втручань у ринок, то менше простору для корупції. Проте я не коментуватиму конкретні обвинувачення.

Артур Лорковські /Getty Images

Артур Лорковські Фото Getty Images

Яка реформа потрібна українському ринку електроенергії

Ви наголошуєте, що український енергетичний регулятор має бути незалежним. Чому це так важливо?

Чому нам потрібен незалежний регулятор? Бо сфера електроенергетики монополізована. Передає електрику єдина компанія, яка управляє мережами [«Укренерго»]. Розподіляє електрику в регіоні теж одна компанія, яка контролює місцеві мережі [обленерго]. Потрібен регулятор, щоб дбати про ринок. Щоб монополісти не використовували панівне становище і не встановлювали надмірну націнку за свої послуги.

На додаток до природніх монополій в Україні велика частина генерації – державна, і є один великий приватний гравець – ДТЕК.

Справді, державні компанії на українському ринку представлені понад міру. Саме тому потрібна «китайська стіна» між владою і регулятором.

Але чому цей регулятор має бути незалежним? Чому вплив – це погано?

Ціни на електрику мають покривати витрати на її виробництво і доставку. Влада завжди хоче встановити нижчі ціни, щоб мати прихильність виборців і виграти наступні вибори.

Незалежний від влади орган повинен створити справедливу для споживачів та учасників ринку (виробників, постачальників) ситуацію. Він має бути поза політичними впливами, аби встановити рівні для всіх правила гри.

Українська влада каже, що має впливати на всі сфери, бо війна. Це вагома причина?

Втручання у ринок під час війни можливе, щоб уникнути припинення постачання електрики чи газу. Важливо, аби втручання було мінімальним для досягнення цілі в умовах війни.

Ми обговорюємо з українською стороною багато таких кейсів. Наприклад, як уможливити імпорт електрики з ЄС взимку. Є кілька шляхів:

  • розширити граничні ціни на електрику на організованих сегментах ринку. Так трейдерам буде вигідно імпортувати електрику з ЄС і вони це робитимуть;
  • не обмежувати споживання підприємців, які імпортують собі електрику, як було минулого року;
  • запровадити імпортне ПСО, коли держава бере на себе обов’язок покривати різницю між ціною на електрику в Україні і у Європі.

Який із цих варіантів пропорційний меті і найменше втручається у ринок? Імпортне ПСО, з нашої точки зору, – найгірше рішення, бо це найбільше втручання у ринок. Це – тема моїх розмов із урядом та регулятором. Подивимось, яке рішення вони ухвалять.

Що ви чуєте від міністра енергетики і керівника регулятора про розширення граничних цін на ринку електрики?

Позиція різниться залежно від того, із ким говориш.

Є позиція, що Україні потрібно терміново ухвалювати рішення про розширення граничних цін через потребу в імпорті електричної енергії. Потрібно створити ринкові умови, щоб трейдери імпортували без втрат.

Інша позиція така: найбільші гравці ринку електроенергії в Україні можуть використати розширення граничних цін на свою користь, щоб заробити більше. Це справді обґрунтована загроза. Але Енергетичне співтовариство має відповідь – REMIT. Це – набір правил для підвищення прозорості ринку. Для цього регулятор отримує додаткові інструменти управління ринком.

Український парламент ухвалив закон про REMIT. Але саму систему ще не впроваджено. Ми досі обговорюємо з регулятором, як сформувати деталі системи, щоб забезпечити належний нагляд за ринком, якими мають бути правила і штрафи для порушників правил.

Коли REMIT запрацює, регулятор зможе забезпечити учасникам ринку умови для конкуренції. А якщо хтось порушуватиме європейські правила гри – застосовувати санкції.

За 11 місяців 2022 року в Україну завезли 354 000 генераторів більш як на 1 ГВт потужності, що дорівнює одному енергоблоку Хмельницької АЕС. /Getty Images

За 11 місяців 2022 року в Україну завезли 354 000 генераторів більш як на 1 ГВт потужності, що дорівнює одному енергоблоку Хмельницької АЕС. Фото Getty Images

Чи працюватиме REMIT, якщо регулятор не є незалежним?

Це завжди процес. Ніхто не має чарівної палички чи срібної кулі, аби виправити ситуацію вмить.

Цей процес важливо почати. Ми, як секретаріат Енергетичного співтовариства, бачимо недоліки роботи регулятора. Деякі причини – у Конституції України, законах та інших нормах. Наш звіт із рекомендаціями покликаний донести, наскільки важливою є незалежність регулятора.

Україна просто не зможе приєднатися до Європейського союзу без незалежного регулятора на енергетичному ринку. Це одна із ключових передумов. Тому зараз ми кажемо: є проблема, її треба розвʼязувати.

Потрібно змінити норми закону. Потрібно, щоб члени регулятора розвивалися разом з інституцією і почувалися захищеними від спроб вплинути на їхні рішення.

Це особливо важливо, бо закон про REMIT радикально розширює повноваження регулятора. Паралельно Україна інтегруватиметься у європейський ринок електроенергетики – відбуватиметься так званий market coupling. Тож Євросоюз не зможе допустити відсутності арбітра на вашому полі.

В Україні Офіс президента має шалений вплив і фактично виконує роль тіньового уряду. Це проблема?

Ми у секретаріаті Енергетичного співтовариства не аналізуємо відносини між Офісом президента і урядом України, для нас це не має значення. Наша мета – регулятор, незалежний від будь-яких впливів ззовні. Члени регулятора мають відчувати, що вони можуть бути незалежними протягом усього строку виконання своїх обов’язків.

І ви вірите, що зміна законодавства допоможе цього досягнути?

Байдуже, у що я вірю. Якщо Україна справді хоче доєднатися до Європейського союзу, іншого шляху немає, оскільки така система працює в усіх країнах ЄС. Якщо ви вірите, що готові до членства у ЄС, це ваша домашня робота. Це – моє повідомлення.

Виклики перед «Оператором ГТС України»

Яким ви бачите майбутнє української ГТС?

Україна має значні активи – велику систему газових труб. До великої війни вони забезпечували постачання російського газу до Європи, а отже, і енергетичну безпеку Європи. Після початку повномасштабної війни ЄС вирішив відмовитися від російського газу.

Тепер вам треба забезпечити майбутнє газотранспортній системі, щоб вона заробляла гроші для себе і платила податки державі. Це – завдання для керівництва ОГТСУ.

Як максимізувати прибуток від використання газотранспортної системи? Ми обговорюємо і частково застосовуємо такі варіанти:

  • Україна може пропонувати європейським клієнтам простір у своїх газових сховищах. Улітку ціни на газ зазвичай знижуються і країни запасаються на зиму. Вони можуть зберігати запаси в українських сховищах, а під час холодів відбирати свій газ;
  • українські компанії можуть виробляти відновлюваний газ, біометан. Це може стати стимулом для використання наявної інфраструктури;
  • власний видобуток газу в Україні та його експорт до Європи після завершення війни.

Складається враження, що першочергове питання для Білого дому – корпоративне управління «Укренерго», «Нафтогазу», «Енергоатома». Чому для вас ОГТСУ на першому місці?

Для Енергетичного співтовариства найважливіші – оператори систем передачі електричної енергії (НЕК «Укренерго») і газу (ОГТСУ). Ці компанії – монополісти. І саме вони мають забезпечити однакові умови доступу до інфраструктури всіх гравців, без жодної дискримінації.

Ринок не зможе бути конкурентним без належної сертифікації та повної незалежності операторів систем.

Уряд 31 жовтня призначив чотирьох членів наглядової ради ОГТСУ. Чому це важливо?

Наглядова рада важлива, бо власник ОГТСУ – Міністерство енергетики, яке провадить енергетичну політику в Україні. Також державі належать інші учасники газового ринку.

Наглядова рада ОГТСУ має створити стіну між державою і менеджерами компанії. Більшість членів наглядової ради мають бути незалежними. Я щасливий, що цей процес майже завершено.

Матеріали по темі

Отримуйте щоденний лист з останніми матеріалами та новинами від Forbes

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні