Максим Тімченко, генеральний директор ДТЕК. /Олександр Чекменьов
Категорія
Компанії
Дата

Україна йде в ЄС. Ваші дії? Пояснюють ДТЕК, Астарта, ОККО, ICU, Must Have, Mastercard

Максим Тімченко, генеральний директор ДТЕК. Фото Олександр Чекменьов

🎂 День народження у нас — подарунки вам. Forbes Ukraine чотири роки, тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом FORBES4 до 31 березня. Оформлюйте зараз за цим посиланням

Максим Тімченко

Генеральний директор ДТЕК

Шлях України до ЄС має три важливі складові. Перша – експорт української електроенергії у Європу потрібно нарощувати – це валютна виручка для України. Також маємо підтримати ЄС на шляху до енергетичної незалежності. Друга – залучення інвестицій у побудову нової енергосистеми України, яка буде виробляти чисту енергію. Наша країна має вітрові та сонячні ресурси, запаси газу, інфраструктуру для їх зберігання та потенціал щодо виробництва зеленого водню. Третя – об’єднання наших енергосистем. Ми повинні починати працювати над об’єднанням і енергетичних ринків України та ЄС.

Анна Бец

Засновниця бренда жіночого одягу Must Have

Плануємо відкриття магазинів у Європі, але говорити про конкретну країну та місто зарано. Наразі збираємо необхідну юридичну та фінансову інформацію. Через інтернет-магазин вже здійснюються продажі по всьому світу, тож маємо зворотній зв’язок і впевнені, що наш продукт знайде відгук серед європейців. Але кожен новий ринок потребує стратегію розвитку.

Віктор Іванчик

Засновник та генеральний директор «Астарта-Київ»

«Астарта» йде разом з Україною і бажано у перших рядах. З огляду на популярність та позитивне сприйняття європейцями нашої держави, українські компанії зобов’язані скористатися цією можливістю і створити «блакитний океан» продукції під українським брендом. Україна демонструє надзвичайну стійкість і фокусується на ній, відстоюючи право на життя, культуру, історію та інші базові цінності. І цей приклад теж буде дуже й дуже корисним Європі для наслідування.

Інга Андреєва

Генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові

За рівнем розвитку платіжних технологій Україна давно в європейському тренді. А за деякими показниками навіть випереджає країни Європи. Так, Україна входить до десятки світових країн – лідерів за кількістю NFC-оплат смартфонами й гаджетами з картками Mastercard. Активно розвиваються цифрові сервіси, картку можна відкрити навіть без відвідування банку, а оплатити пальне – не виходячи з авто. Продовжимо системно розвивати cashless в Україні, а євроінтеграція відкриє більше простору для нових фінтех-рішень.

Костянтин Стеценко

Засновник групи ICU

Розробляємо процедури разом із регуляторами та будуємо технічну платформу, щоб іноземці – фізичні особи могли купувати українські ОВДП так просто та швидко, як це зараз працює для українців. Торги з іноземцями плануємо запустити цього року. Разом з реформами для вступу до ЄС, сподіваємося, буде й продовження реформування українського фондового ринку.

Василь Даниляк

Перший віцепрезидент ОККО

Для галузі ритейлу статус країни – кандидата на вступ до ЄС майже нічого не змінює. У нас уже достатньо розвинуті автозаправні комплекси, сучасні, всі нормативи виконані. У майбутньому фактор ЄС вплине на нафто- і газопереробку, йдеться про мінімізацію викидів тощо. Після обстрілів та, як наслідок, руйнувань на нафтобазах, нафтопереробних заводах, скоріш за все, буде підвищено нормативи з пожежної безпеки, особливо під час будівництва таких об’єктів. Стандарти пожежної безпеки в Європі на порядок вищі, хоча і в нас вони вже непрості.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні