Світлана Тімохова, власниця та СЕО LH Group
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід

Світлана Тімохова, власниця та СЕО LH Group

FALKE – міжнародна компанія-виробник преміальної трикотажної шкарпетково-панчішної продукції родом із Німеччини відзначає цьогоріч 125 років, 5 з яких бренд офіційно представлений в Україні.

Світлана Тімохова, власниця та СЕО LH Group, що ексклюзивно представляє бренд FALKE в Україні, розповіла про історію сімейного підприємства-мануфактури, та про суміш традицій та інноваційного підходу, що зробили продукцію марки популярною.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Німецька компанія виросла із сімейного бізнесу, й має дуже довгу історію. Які секрети та традиції мануфактури?

Один із секретів мануфактури – особлива суміш волокон. Традиційні натуральні волокна шовку, карнакської бавовни, шерсті мериносів та кашемір змішуються з еластаном, поліпропіленом та поліамідом, що в результаті забезпечує функціональність та високу міцність.

А ще в цю формулу вплетено німецьку педантичність, сучасний дизайн, мегавідповідальне, а іноді майже фанатичне і водночас сімейне ставлення до роботи та високі технології.

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 1

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 2

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 3

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 4

Фото надані компанією FALKE

Попередній слайд
Наступний слайд

Досить важливо, що вся продукція Falke виробляється в Європі на власних фабриках, не лише у Німеччині. Система комунікацій та управління бізнесом дозволяє всім фабрикам підтримувати якість на однаково високому рівні.

Як High-Tech технології допомагають підняти якість на новий рівень?

Інновації є важливим елементом глобального розвитку бренду. Відділ R&D постійно займається пошуком нових високотехнологічних рішень. Наприклад, зараз компанія виробляє моделі шкарпеток з охолодним ефектом для комфорту ніг навесні та влітку та спеціальну лінію компресійних шкарпеток для чоловіків та жінок. Яскрава ілюстрація поєднання технологій, матеріалів та дизайну.

Досьє компанії FALKE

  • 125 років компанії
  • Сімейна компанія
  • 5 років в Україні
  • 3000 співробітників
  • 230 точок продажу у всьому світу

Це основні кити у виробництві шкарпеток найвищої якості. Але, як і на старовинних шляхетних дистилеріях, багато процесів виконується вручну.

Наприклад, старовинна традиційна техніка плетіння Hand-linking – це особлива майстерність, яка передбачає роки навчання та досвіду. Або нанесення вручну орнаменту в колекції Falke Gentlemanʼs Lab із luxury лінійки. Це вимагає чимало часу та зусиль. Кожна така пара по-своєму унікальна та зроблена з душею.

Насправді бренд багатоплановий, крім елегантних і навіть вишуканих жіночих та чоловічих колекцій, FALKE виробляє колекції для дітей різного віку та термобілизну.

Які технології, що застосовуються у виробництві, ви винесли б на перший план?

Ergonomic Sport System – спеціальна система регуляції положення тіла у просторі. Вона використовується для створення анатомічного крою, що забезпечує максимальну свободу та комфорт.

За цю технологію бренд отримав премію Red Dot Design Award. Це наймасштабніший дизайнерський конкурс у світі, де міжнародне журі оцінює продукцію із різних сфер виробництва. Основні критерії – інноваційність, ергономічність, довговічність, екологічність та емоційний зміст.

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 5

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 6

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 7

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 8

Фото надані компанією FALKE

Попередній слайд
Наступний слайд

Та Comfort Fit – унікальний безшовний крій, що забезпечує максимальний комфорт у будь-якому режимі експлуатації, від «міського» до «екстремального».

Досить важливо, що вся продукція Falke виробляється в Європі на власних фабриках, не лише у Німеччині. Система комунікацій та управління бізнесом дозволяє всім фабрикам підтримувати якість на однаково високому рівні.

Відрізнити шкарпетки, зроблені у Німеччині, Словаччині чи Сербії неможливо. Все це дозволяє компанії займати провідні позиції на європейському ринку та пропонувати клієнтам продукцію незмінно екстра якості.

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні