Світлана Тімохова, власниця та СЕО LH Group
Категория
Партнерский материал
Дата

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід

Світлана Тімохова, власниця та СЕО LH Group

FALKE – міжнародна компанія-виробник преміальної трикотажної шкарпетково-панчішної продукції родом із Німеччини відзначає цьогоріч 125 років, 5 з яких бренд офіційно представлений в Україні.

Світлана Тімохова, власниця та СЕО LH Group, що ексклюзивно представляє бренд FALKE в Україні, розповіла про історію сімейного підприємства-мануфактури, та про суміш традицій та інноваційного підходу, що зробили продукцію марки популярною.

Главные материалы Forbes Ukraine. Раз в неделю на вашей почте.

Німецька компанія виросла із сімейного бізнесу, й має дуже довгу історію. Які секрети та традиції мануфактури?

Один із секретів мануфактури – особлива суміш волокон. Традиційні натуральні волокна шовку, карнакської бавовни, шерсті мериносів та кашемір змішуються з еластаном, поліпропіленом та поліамідом, що в результаті забезпечує функціональність та високу міцність.

А ще в цю формулу вплетено німецьку педантичність, сучасний дизайн, мегавідповідальне, а іноді майже фанатичне і водночас сімейне ставлення до роботи та високі технології.

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 1

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 2

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 3

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 4

Фото надані компанією FALKE

Предыдущий слайд
Следующий слайд

Досить важливо, що вся продукція Falke виробляється в Європі на власних фабриках, не лише у Німеччині. Система комунікацій та управління бізнесом дозволяє всім фабрикам підтримувати якість на однаково високому рівні.

Як High-Tech технології допомагають підняти якість на новий рівень?

Інновації є важливим елементом глобального розвитку бренду. Відділ R&D постійно займається пошуком нових високотехнологічних рішень. Наприклад, зараз компанія виробляє моделі шкарпеток з охолодним ефектом для комфорту ніг навесні та влітку та спеціальну лінію компресійних шкарпеток для чоловіків та жінок. Яскрава ілюстрація поєднання технологій, матеріалів та дизайну.

Досьє компанії FALKE

  • 125 років компанії
  • Сімейна компанія
  • 5 років в Україні
  • 3000 співробітників
  • 230 точок продажу у всьому світу

Це основні кити у виробництві шкарпеток найвищої якості. Але, як і на старовинних шляхетних дистилеріях, багато процесів виконується вручну.

Наприклад, старовинна традиційна техніка плетіння Hand-linking – це особлива майстерність, яка передбачає роки навчання та досвіду. Або нанесення вручну орнаменту в колекції Falke Gentlemanʼs Lab із luxury лінійки. Це вимагає чимало часу та зусиль. Кожна така пара по-своєму унікальна та зроблена з душею.

Насправді бренд багатоплановий, крім елегантних і навіть вишуканих жіночих та чоловічих колекцій, FALKE виробляє колекції для дітей різного віку та термобілизну.

Які технології, що застосовуються у виробництві, ви винесли б на перший план?

Ergonomic Sport System – спеціальна система регуляції положення тіла у просторі. Вона використовується для створення анатомічного крою, що забезпечує максимальну свободу та комфорт.

За цю технологію бренд отримав премію Red Dot Design Award. Це наймасштабніший дизайнерський конкурс у світі, де міжнародне журі оцінює продукцію із різних сфер виробництва. Основні критерії – інноваційність, ергономічність, довговічність, екологічність та емоційний зміст.

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 5

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 6

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 7

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 8

Фото надані компанією FALKE

Предыдущий слайд
Следующий слайд

Та Comfort Fit – унікальний безшовний крій, що забезпечує максимальний комфорт у будь-якому режимі експлуатації, від «міського» до «екстремального».

Досить важливо, що вся продукція Falke виробляється в Європі на власних фабриках, не лише у Німеччині. Система комунікацій та управління бізнесом дозволяє всім фабрикам підтримувати якість на однаково високому рівні.

Відрізнити шкарпетки, зроблені у Німеччині, Словаччині чи Сербії неможливо. Все це дозволяє компанії займати провідні позиції на європейському ринку та пропонувати клієнтам продукцію незмінно екстра якості.

Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине