Світлана Тімохова, власниця та СЕО LH Group
Категория
Партнерский материал
Дата

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід

2 хв читання

Світлана Тімохова, власниця та СЕО LH Group

FALKE – міжнародна компанія-виробник преміальної трикотажної шкарпетково-панчішної продукції родом із Німеччини відзначає цьогоріч 125 років, 5 з яких бренд офіційно представлений в Україні.

Світлана Тімохова, власниця та СЕО LH Group, що ексклюзивно представляє бренд FALKE в Україні, розповіла про історію сімейного підприємства-мануфактури, та про суміш традицій та інноваційного підходу, що зробили продукцію марки популярною.

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Німецька компанія виросла із сімейного бізнесу, й має дуже довгу історію. Які секрети та традиції мануфактури?

Один із секретів мануфактури – особлива суміш волокон. Традиційні натуральні волокна шовку, карнакської бавовни, шерсті мериносів та кашемір змішуються з еластаном, поліпропіленом та поліамідом, що в результаті забезпечує функціональність та високу міцність.

А ще в цю формулу вплетено німецьку педантичність, сучасний дизайн, мегавідповідальне, а іноді майже фанатичне і водночас сімейне ставлення до роботи та високі технології.

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 1

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 2

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 3

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 4

Фото надані компанією FALKE

Предыдущий слайд
Следующий слайд

Досить важливо, що вся продукція Falke виробляється в Європі на власних фабриках, не лише у Німеччині. Система комунікацій та управління бізнесом дозволяє всім фабрикам підтримувати якість на однаково високому рівні.

Як High-Tech технології допомагають підняти якість на новий рівень?

Інновації є важливим елементом глобального розвитку бренду. Відділ R&D постійно займається пошуком нових високотехнологічних рішень. Наприклад, зараз компанія виробляє моделі шкарпеток з охолодним ефектом для комфорту ніг навесні та влітку та спеціальну лінію компресійних шкарпеток для чоловіків та жінок. Яскрава ілюстрація поєднання технологій, матеріалів та дизайну.

Досьє компанії FALKE

  • 125 років компанії
  • Сімейна компанія
  • 5 років в Україні
  • 3000 співробітників
  • 230 точок продажу у всьому світу

Це основні кити у виробництві шкарпеток найвищої якості. Але, як і на старовинних шляхетних дистилеріях, багато процесів виконується вручну.

Наприклад, старовинна традиційна техніка плетіння Hand-linking – це особлива майстерність, яка передбачає роки навчання та досвіду. Або нанесення вручну орнаменту в колекції Falke Gentlemanʼs Lab із luxury лінійки. Це вимагає чимало часу та зусиль. Кожна така пара по-своєму унікальна та зроблена з душею.

Насправді бренд багатоплановий, крім елегантних і навіть вишуканих жіночих та чоловічих колекцій, FALKE виробляє колекції для дітей різного віку та термобілизну.

Які технології, що застосовуються у виробництві, ви винесли б на перший план?

Ergonomic Sport System – спеціальна система регуляції положення тіла у просторі. Вона використовується для створення анатомічного крою, що забезпечує максимальну свободу та комфорт.

За цю технологію бренд отримав премію Red Dot Design Award. Це наймасштабніший дизайнерський конкурс у світі, де міжнародне журі оцінює продукцію із різних сфер виробництва. Основні критерії – інноваційність, ергономічність, довговічність, екологічність та емоційний зміст.

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 5

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 6

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 7

Фото надані компанією FALKE

Як інноваційні технології допомагають у виробництві преміального трикотажу FALKE: німецький досвід /Фото 8

Фото надані компанією FALKE

Предыдущий слайд
Следующий слайд

Та Comfort Fit – унікальний безшовний крій, що забезпечує максимальний комфорт у будь-якому режимі експлуатації, від «міського» до «екстремального».

Досить важливо, що вся продукція Falke виробляється в Європі на власних фабриках, не лише у Німеччині. Система комунікацій та управління бізнесом дозволяє всім фабрикам підтримувати якість на однаково високому рівні.

Відрізнити шкарпетки, зроблені у Німеччині, Словаччині чи Сербії неможливо. Все це дозволяє компанії займати провідні позиції на європейському ринку та пропонувати клієнтам продукцію незмінно екстра якості.

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине