Співзасновниця мережі салонів краси G.Bar Лєра Бородіна /з особистого архіву
Категорія
Свій бізнес
Дата

Школа криз. Як Лєра Бородіна утримала великий б’юті-бізнес G.Bar у рік великої війни

Співзасновниця мережі салонів краси G.Bar Лєра Бородіна Фото з особистого архіву

Читайте головне з розмови редактора-засновника Forbes Ukraine Володимира Федоріна та співзасновниці б’юті-мережі G.Bar Лєри Бородіної про школу криз, експансію та жіноче підприємництво

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Лєра Бородіна, співзасновниця мережі салонів краси G.Bar, не вірила, що Росія розпочне повномасштабну війну. Разом із Сабіною Мусіною у 2015 році вони заснували майбутній світовий б’юті-бізнес G.Bar. На початку 2022-го мережа франшиз налічувала вже 53 салони в девʼяти країнах. Пʼять були в Росії, ще два – у Білорусі. 

За довоєнний рік бізнес Бородіної та Мусіної згенерував $4,2 млн виручки (оборот усієї франчайзингової мережі G.Bar – $8,8 млн). За лютий–березень партнерки втратили майже 60% бізнесу – українські салони призупинили роботу, а з ринком Росії та Білорусі розпрощалися назавжди. Але через чотири місяці G.Bar упевнено стоїть на ногах. Російських франчайзі компенсували нові європейські партнери. Які підсумки експансії б’юті-сервісу G.Bar у 2022 році?

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні