Фото надані PR-відділом «Люксоптика»
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

Лінзи для окулярів Nikon: новий погляд на знайомий бренд

Фото надані PR-відділом «Люксоптика»

Впізнаваність японського бренда Nikon серед європейців оцінюється у приголомшливі 80%. Цифра вражає, але не дивує: із фототехнікою Nikon мали справу або ви самі, або хто-небудь з вашого оточення. Та чи фотокамерами єдиними?

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Лінзи для окулярів Nikon: новий погляд на знайомий бренд /Фото 1

Фото надані PR-відділом «Люксоптика»

Дійсно, світове визнання Nikon Corporation здобула завдяки камерам і об’єктивам, проте асортимент її продукції ширший. Від заснування і донині він зосереджується на високотехнологічних оптичних системах, а в основу виробництва закладено точність лінзи. Це і є філософія бренда.

До якості оптики японці завжди висували найсуворіші вимоги, вони й стали підґрунтям для формування цінностей бренда. Наразі Nikon є уособленням надійності та помірного консерватизму.

Відео надане PR-відділом «Люксоптика»

На шляху до створення досконалого зображення

  • 1917 рік – точка відліку в історії легендарного бренда. На базі об’єднання трьох оптичних підприємств у Токіо заснували фабрику Nippon Kogaku K.K. Під такою назвою підприємство успішно розвивалося й у різні роки спеціалізувалося то на оптиці для військових цілей, то на виготовленні цивільної продукції.
  • 1946 року світ побачили перші пунктальні лінзи для окулярів Nikon Pointal з удосконаленою формою поверхні. Відтоді компанія стає новатором у галузі офтальмологічної оптики, адже активно втілює революційні інновації в матеріалах, дизайні та покритті лінз для окулярів. Цікаво, що саме цього року зʼявляється назва Nikon. Так милозвучно і для японців, і для іноземців названо фотокамери малого розміру. В подальшому відповідний неймінг використають для професійних дзеркальних фотокамер, а Nippon Kogaku K.K. перейменують на Nikon Corporation.
  • 1950 року Nippon Kogaku K.K. розпочинає промислове виробництво лінз для окулярів. Для їхнього виготовлення використовуватимуться ті самі методики, що й для розрахунку дизайну та виробництва лінз високоякісних професійних фотокамер.
  • 1983 року в запуск іде перше антиблікове покриття із захистом від подряпин. Ця технологія відразу стала популярною в Японії, де тепер чи не 100% лінз для окулярів мають таке покриття.

А ще на зламі століть Nikon співпрацювали з НАСА: і як постачальник спеціалізованого обладнання для вирішення особливих завдань, і як серійний виробник професійного обладнання для використання в умовах невагомості.

Від початку 2000-х і донині історія Nikon Corporation майорить досягненнями у галузі офтальмологічної оптики.

Індивідуальне бачення точності й естетики крізь оптичні лінзи Nikon

Оптика Nikon витримує найекстремальніші умови використання і водночас дозволяє розгледіти та зафіксувати найдрібніші деталі професійною технікою, а також людським оком.

Досконалі оптичні властивості, інноваційний оптичний дизайн, висока якість і надійність – характеристики, притаманні лінзам для окулярів Nikon і 70 років тому, і тепер.

Nikon здійснили переворот у галузі матеріалів пластикових лінз, коли 2000 року вивели на ринок матеріал із надвисоким індексом показника заломлення – 1,74. Новинка швидко стає трендом на ринку, а Nikon і сьогодні активно використовує цей матеріал у виробництві лінз для окулярів асферичного та бі-асферичного дизайнів. Тонкі, легкі й особливо комфортні, такі лінзи неодмінно стають елементом естетично привабливих окулярів.

Відео надане PR-відділом «Люксоптика»

Людям в окулярах японський бренд пропонує опцію індивідуального підбору оптичних лінз. І призначення окулярів, і умови їх носіння, і навіть форма оправи – все має значення, підсилює оптичні характеристики лінз. 

У виготовленні лінз для окулярів Nikon застосовує нескінченний цикл обчислень і враховує близько 12 індивідуальних параметрів: від кута нахилу до кута вигину оправи та вертексної відстані. Звички і захоплення майбутнього власника теж беруться до уваги. Серія лінз із урахуванням індивідуальних параметрів зору представлена однофокальними лінзами SeeMax і SeeMax Drive для водіїв, а також прогресивними лінзами SeeMax Master.

Отже, хоч яка б потреба спонукала до придбання оптичних лінз, Nikon завжди її задовольняє, дотримуючись ключових елементів філософії бренда – точності й естетики.

Лінзи для окулярів Nikon: новий погляд на знайомий бренд /Фото 2

Фото надані PR-відділом «Люксоптика»

Прогресивні лінзи для окулярів Nikon стануть у нагоді, коли розвивається вікова далекозорість. Забезпечуючи корекцію зору на кількох відстанях одночасно, вони формують чіткий зір і вдалину, і поблизу. Спеціальні прогресивні лінзи DigiLife FP забезпечують широку зону середніх дистанцій, а Presio First комфортні в період адаптації до прогресивних окулярів.

Спеціальні лінзи для окулярів Nikon серії e-Life Neo оцінять користувачі стаціонарних і мобільних електронних пристроїв: лінзи Home & Office Neo – зі збільшеною середньою зоною для роботи всередині приміщення, лінзи Relaxsee Neo – для активної зорової роботи на близьких відстанях, лінзи Soltes Wide Neo – для читання з розширеним діапазоном відстаней.

Через століття від заснування Nikon не спинити у втіленні інновацій. 2011 року покриття лінз для окулярів SeeCoat Blue UV із технологією контролю синього діапазону видимого спектра випромінювання відзначено престижною у сфері дизайну нагородою Good Design Awards. Захисні покриття Nikon обумовлюють стійкість лінзи до подряпин, тривалий термін служби та простоту в догляді за нею. Наприклад, покриття SeeCoat Drive забезпечує комфортне водіння в сутінках і вночі, а SeeCoat Bright покращує сприйняття кольорів у пресбіопів. Винахід останнього, до речі, припадає на 2016 рік і збігається з роком, коли Nikon відзначає 70-річний ювілей виготовлення офтальмологічної оптики.

Підібрати найкращі лінзи для окулярів, ефективність яких ще й підсилено захисним покриттям, насправді нескладно. Асортимент окулярних лінз Nikon в Україні представлено ексклюзивно в магазинах «Люксоптика».

Лінзи для окулярів Nikon: новий погляд на знайомий бренд /Фото 3

Фото надані PR-відділом «Люксоптика»

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні