Фото надані PR-відділом «Люксоптика»
Категория
Партнерский материал
Дата

Лінзи для окулярів Nikon: новий погляд на знайомий бренд

Фото надані PR-відділом «Люксоптика»

Впізнаваність японського бренда Nikon серед європейців оцінюється у приголомшливі 80%. Цифра вражає, але не дивує: із фототехнікою Nikon мали справу або ви самі, або хто-небудь з вашого оточення. Та чи фотокамерами єдиними?

Лінзи для окулярів Nikon: новий погляд на знайомий бренд /Фото 1

Фото надані PR-відділом «Люксоптика»

Дійсно, світове визнання Nikon Corporation здобула завдяки камерам і об’єктивам, проте асортимент її продукції ширший. Від заснування і донині він зосереджується на високотехнологічних оптичних системах, а в основу виробництва закладено точність лінзи. Це і є філософія бренда.

До якості оптики японці завжди висували найсуворіші вимоги, вони й стали підґрунтям для формування цінностей бренда. Наразі Nikon є уособленням надійності та помірного консерватизму.

Відео надане PR-відділом «Люксоптика»

На шляху до створення досконалого зображення

  • 1917 рік – точка відліку в історії легендарного бренда. На базі об’єднання трьох оптичних підприємств у Токіо заснували фабрику Nippon Kogaku K.K. Під такою назвою підприємство успішно розвивалося й у різні роки спеціалізувалося то на оптиці для військових цілей, то на виготовленні цивільної продукції.
  • 1946 року світ побачили перші пунктальні лінзи для окулярів Nikon Pointal з удосконаленою формою поверхні. Відтоді компанія стає новатором у галузі офтальмологічної оптики, адже активно втілює революційні інновації в матеріалах, дизайні та покритті лінз для окулярів. Цікаво, що саме цього року зʼявляється назва Nikon. Так милозвучно і для японців, і для іноземців названо фотокамери малого розміру. В подальшому відповідний неймінг використають для професійних дзеркальних фотокамер, а Nippon Kogaku K.K. перейменують на Nikon Corporation.
  • 1950 року Nippon Kogaku K.K. розпочинає промислове виробництво лінз для окулярів. Для їхнього виготовлення використовуватимуться ті самі методики, що й для розрахунку дизайну та виробництва лінз високоякісних професійних фотокамер.
  • 1983 року в запуск іде перше антиблікове покриття із захистом від подряпин. Ця технологія відразу стала популярною в Японії, де тепер чи не 100% лінз для окулярів мають таке покриття.

А ще на зламі століть Nikon співпрацювали з НАСА: і як постачальник спеціалізованого обладнання для вирішення особливих завдань, і як серійний виробник професійного обладнання для використання в умовах невагомості.

Від початку 2000-х і донині історія Nikon Corporation майорить досягненнями у галузі офтальмологічної оптики.

Індивідуальне бачення точності й естетики крізь оптичні лінзи Nikon

Оптика Nikon витримує найекстремальніші умови використання і водночас дозволяє розгледіти та зафіксувати найдрібніші деталі професійною технікою, а також людським оком.

Досконалі оптичні властивості, інноваційний оптичний дизайн, висока якість і надійність – характеристики, притаманні лінзам для окулярів Nikon і 70 років тому, і тепер.

Nikon здійснили переворот у галузі матеріалів пластикових лінз, коли 2000 року вивели на ринок матеріал із надвисоким індексом показника заломлення – 1,74. Новинка швидко стає трендом на ринку, а Nikon і сьогодні активно використовує цей матеріал у виробництві лінз для окулярів асферичного та бі-асферичного дизайнів. Тонкі, легкі й особливо комфортні, такі лінзи неодмінно стають елементом естетично привабливих окулярів.

Відео надане PR-відділом «Люксоптика»

Людям в окулярах японський бренд пропонує опцію індивідуального підбору оптичних лінз. І призначення окулярів, і умови їх носіння, і навіть форма оправи – все має значення, підсилює оптичні характеристики лінз. 

У виготовленні лінз для окулярів Nikon застосовує нескінченний цикл обчислень і враховує близько 12 індивідуальних параметрів: від кута нахилу до кута вигину оправи та вертексної відстані. Звички і захоплення майбутнього власника теж беруться до уваги. Серія лінз із урахуванням індивідуальних параметрів зору представлена однофокальними лінзами SeeMax і SeeMax Drive для водіїв, а також прогресивними лінзами SeeMax Master.

Отже, хоч яка б потреба спонукала до придбання оптичних лінз, Nikon завжди її задовольняє, дотримуючись ключових елементів філософії бренда – точності й естетики.

Лінзи для окулярів Nikon: новий погляд на знайомий бренд /Фото 2

Фото надані PR-відділом «Люксоптика»

Прогресивні лінзи для окулярів Nikon стануть у нагоді, коли розвивається вікова далекозорість. Забезпечуючи корекцію зору на кількох відстанях одночасно, вони формують чіткий зір і вдалину, і поблизу. Спеціальні прогресивні лінзи DigiLife FP забезпечують широку зону середніх дистанцій, а Presio First комфортні в період адаптації до прогресивних окулярів.

Спеціальні лінзи для окулярів Nikon серії e-Life Neo оцінять користувачі стаціонарних і мобільних електронних пристроїв: лінзи Home & Office Neo – зі збільшеною середньою зоною для роботи всередині приміщення, лінзи Relaxsee Neo – для активної зорової роботи на близьких відстанях, лінзи Soltes Wide Neo – для читання з розширеним діапазоном відстаней.

Через століття від заснування Nikon не спинити у втіленні інновацій. 2011 року покриття лінз для окулярів SeeCoat Blue UV із технологією контролю синього діапазону видимого спектра випромінювання відзначено престижною у сфері дизайну нагородою Good Design Awards. Захисні покриття Nikon обумовлюють стійкість лінзи до подряпин, тривалий термін служби та простоту в догляді за нею. Наприклад, покриття SeeCoat Drive забезпечує комфортне водіння в сутінках і вночі, а SeeCoat Bright покращує сприйняття кольорів у пресбіопів. Винахід останнього, до речі, припадає на 2016 рік і збігається з роком, коли Nikon відзначає 70-річний ювілей виготовлення офтальмологічної оптики.

Підібрати найкращі лінзи для окулярів, ефективність яких ще й підсилено захисним покриттям, насправді нескладно. Асортимент окулярних лінз Nikon в Україні представлено ексклюзивно в магазинах «Люксоптика».

Лінзи для окулярів Nikon: новий погляд на знайомий бренд /Фото 3

Фото надані PR-відділом «Люксоптика»

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине