Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

Підсумки звітів, аналіз таблиць і пітч інвесторам. Microsoft запустила безкоштовного ШІ-асистента Copilot у Telegram. Чим він корисний підприємцям?

4 хв читання

Microsoft Copilot, Copilot, Telegram /колаж Анастасія Решетнік

Microsoft вперше в історії запустила чат-бот Copilot на базі штучного інтелекту в месенджері Telegram. Forbes зробив краш-тест. Фото колаж Анастасія Решетнік

Forbes протестував Telegram-версію чат-бота Microsoft Copilot на основі великої мовної моделі GPT4 Turbo від OpenAI. Він з'явився у месенджері 27 травня. Що вміє сервіс на платформі популярного месенджера? Краш-тест.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Американська корпорація Microsoft запустила безкоштовний чат-бот Copilot у месенджері Telegram, який в Україні має до 16 млн користувачів. Це перший в історії запуск ШІ-бота великої корпорації у цьому месенджері. Telegram-версія підтримує лише генерацію тексту з обмеженнями до 30 запитів на добу. На відміну від мобільної та вебверсії Copilot, асистент у Telegram не вміє спілкуватися голосом та генерувати зображення.

ШІ-помічник від Microsoft працює на базі платної мовної моделі GPT-4 Turbo від OpenAI, яка розробила вірусний ChatGPT. Скористатися просунутою моделлю у Copilot можна безкоштовно, хоча безоплатна версія ChatGPT базується на старішій версії мовної моделі. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні