Рада відкрила ТЦК шлях до державних реєстрів. Але навіть депутати не розуміють, як все має працювати. Чому Зеленський може ветувати закон /Ілюстрація Shutterstock
Категорія
Війна
Дата

Forbes Digital

Рада відкрила ТЦК шлях до державних реєстрів. Але навіть депутати не розуміють, як все має працювати. Чому Зеленський може ветувати закон

5 хв читання

Ілюстрація Shutterstock

Верховна Рада 16 січня ухвалила у другому читанні законопроєкт №10062, який мав стати першим кроком до повної цифровізації української армії. Одне із завдань – передати дані про осіб призовного віку з державних реєстрів до системи «Оберіг», якою користуються ТЦК. Утім, через велику кількість прийнятих і відхилених правок фінальна версія документу залишається загадкою навіть для народних обранців. Чому «Оберіг» є важливим елементом мобілізації та як законопроєкт мав би покращити його роботу?

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

16 січня нардепи ухвалили великий законопроєкт про цифровізацію Збройних сил. Документ містив низку різних норм: це і синхронізація та передача даних із майже всіх державних реєстрів до системи «Оберіг», і створення електронного кабінету військовозобовʼязаного та «сертифікату захисника», і розміщення ІТ-систем Міноборони у хмарних сховищах країн-членів НАТО, і спрощена процедура надання статусу учасника бойових дій (УБД).

Проте через десятки правок, які нардепи подавали вже під час голосування в залі парламенту, фінальна версія закону залишається поки що загадкою навіть для нардепів, які брали участь у голосуванні. Якою вона буде і як це вплине на можливості ТЦК проводити мобілізацію, поки що достеменно невідомо.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні