Acer, ноутбуки /прес-служба
Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

«Ринок комп'ютерів чекає буст, якого не було 10 років». Як тайванська Acer наростила частку ринку в Україні та готується до світової гонки ПК зі штучним інтелектом. Інтерв’ю 

6 хв читання

Президент Acer в регіоні EMEA Еммануель Фромонт Фото прес-служба

Виробник компʼютерів Acer із капіталізацією близько $4,6 млрд завжди закривав пʼятірку лідерів ринку і йшов відразу після американського Apple. Тепер тайванська компанія робить ставку на ШІ-компʼютери. Як це змінить галузь і яке місце займає Україна на глобальній мапі для Acer? Інтервʼю з президентом компанії в регіоні EMEA Еммануелем Фромонтом.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Тайванський виробник комп’ютерів Acer збільшив свою частку на українському ринку до 20% під час війни, каже Forbes президент компанії в регіоні EMEA Еммануель Фромонт. «Україна десь між топ-10 та топ-15 для серед інших країн EMEA», – говорить він.

Acer входить до п’ятірки світових виробників комп’ютерів із глобальною часткою 6,5% у першому кварталі 2024-го, за даними Canalys. Виторг у 2023-му – $7,5 млрд. Останні два роки фінпоказники тайванської компанії падають через світову кризу на ринку ПК. Який у неї план? 

Компанія взяла фокус на створення ШІ-комп’ютерів. Завдяки потужним процесорам вони зможуть запускати великі мовні моделі локально, а не в хмарі. «Це змінить спосіб взаємодії з ПК і драматично вплине на потенціал росту індустрії», – каже Фромонт.  

Яка роль ШІ в комп’ютерній індустрії? Чи вийшла компанія з російського ринку? Що потрібно, аби вона відкрила виробництво в Україні? 

Інтерв’ю з Еммануелем Фромонтом скорочено та відредаговано для зрозумілості.

Частка регіону EMEA для Acer знизилася за чотири роки з 34% до 24%. Яка ваша стратегія в цьому регіоні?

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні