У вівторок, 8 лютого, в Україні запровадили правовий та податковий режим для IT-бізнесу «Дія City». На конференції Diia Summit у Києві Міністерство цифрової трансформації назвало перших резидентів. Хто вони
Форум «Енергія бізнесу» у Києві вже 9 жовтня
Бізнес будує нову енергореальність, забезпечуючи незалежність в умовах блекаутів. 9 жовтня на форумі «Енергія бізнесу» обговоримо технології та інвестиції, що змінюють правила гри на енергоринку. Дізнайтеся, як адаптувати бізнес до майбутніх енергетичних викликів, за посиланням.
Хто вже оголосив про вступ до «Дія City»
Revolut. Українсько-британська фінтех-компанія Revolut стала одним із перших іноземних резидентів. У 2022 році стартап українця Влада Яценка планує найняти понад 100 ІТ-спеціалістів в Україні.
За правилами компанії, українські співробітники отримуватимуть опціони – акції компанії, які робитимуть їх співвласниками стартапу, розповів Дмитро Стрельчук, операційний менеджер у Revolut.
Зараз Revolut працює в 36 країнах світу та є найдорожчим стартапом Великої Британії. Інвестори оцінили компанію у $33 млрд і вклали в неї $1,3 млрд у 2020-2021-му.
У листопаді цього року Revolut зареєструвала в Україні юридичну особу. Її керівник – Влад Яценко, а кінцевий бенефіціар – Revolut Ltd.
UST. Американська ІТ-компанія, яка спеціалізується на кібербезпеці, хмарних технологіях та цифровій трансформації, планує найняти в Україні 1500–2000 спеціалістів цього року.
Усього в компанії працюють 28 000 людей у 30 країнах. Її головний офіс – у Каліфорнії. На початку січня UST купила в Україні аутсорсингову компанію ITernal Group, яка належала холдингу UFuture Василя Хмельницького й InSoft Partners Віталія Горового.
SoftServe. Найбільша ІТ-компанія України планує подати заявку на вступ до «Дія City» 8 лютого, у день запуску. На думку засновника компанії Тараса Кицмея, «Дія City» – це найкращий режим для стимулювання розвитку ІТ-індустрії в Європі та цілому світі.
Хто планує вступити до «Дія City»
Долучитися до «Дія City» також планують українська фінтех-компанія monobank, ІТ-компанія ЕРАМ та Roosh, розповів Forbes Антон Мельник, експерт з інновацій і стартапів у Мінцифрі.
Про намір стати резидентами також раніше розповідали сервіс доставки Glovo та американська компанія Lyft, яка минулого року відкрила R&D офіс в Україні. Серед українських ІТ-компаній заявку планують подати Intetics та Luxoft.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.