Категорія
Картина дня
Дата

Monobank, Revolut та Roosh : хто може стати резидентом «Дія City»

1 хв читання

У вівторок, 8 лютого, в Україні запровадили правовий та податковий режим для IT-бізнесу «Дія City». На конференції Diia Summit у Києві Міністерство цифрової трансформації назвало перших резидентів. Хто вони

Monobank, Revolut та Roosh : хто може стати резидентом «Дія City» /з особистого архіву

з особистого архіву

Хто вже оголосив про вступ до «Дія City»

Revolut. Українсько-британська фінтех-компанія Revolut стала одним із перших іноземних резидентів. У 2022 році стартап українця Влада Яценка планує найняти понад 100 ІТ-спеціалістів в Україні.

За правилами компанії, українські співробітники отримуватимуть опціони – акції компанії, які робитимуть їх співвласниками стартапу, розповів Дмитро Стрельчук, операційний менеджер у Revolut.

Зараз Revolut працює в 36 країнах світу та є найдорожчим стартапом Великої Британії. Інвестори оцінили компанію у $33 млрд і вклали в неї $1,3 млрд у 2020-2021-му.

У листопаді цього року Revolut зареєструвала в Україні юридичну особу. Її керівник – Влад Яценко, а кінцевий бенефіціар – Revolut Ltd.

UST. Американська ІТ-компанія, яка спеціалізується на кібербезпеці, хмарних технологіях та цифровій трансформації, планує найняти в Україні 1500–2000 спеціалістів цього року.

Усього в компанії працюють 28 000 людей у 30 країнах. Її головний офіс – у Каліфорнії. На початку січня UST купила в Україні аутсорсингову компанію ITernal Group, яка належала холдингу UFuture Василя Хмельницького й InSoft Partners Віталія Горового.

SoftServe. Найбільша ІТ-компанія України планує подати заявку на вступ до «Дія City» 8 лютого, у день запуску. На думку засновника компанії Тараса Кицмея, «Дія City» – це найкращий режим для стимулювання розвитку ІТ-індустрії в Європі та цілому світі. 

Хто планує вступити до «Дія City»

Долучитися до «Дія City» також планують українська фінтех-компанія monobank, ІТ-компанія ЕРАМ та Roosh, розповів Forbes Антон Мельник, експерт з інновацій і стартапів у Мінцифрі.

Про намір стати резидентами також раніше розповідали сервіс доставки Glovo та американська компанія Lyft, яка минулого року відкрила R&D офіс в Україні. Серед українських ІТ-компаній заявку планують подати Intetics та Luxoft.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.