Жан Беленюк, український борець та депутат. /Getty Images
Категорія
Лідерство
Дата

«Політика та спорт займають майже весь час». Бліц-інтервʼю депутата та борця Жана Беленюка, який здобув першу золоту медаль для України на Олімпіаді в Токіо

Жан Беленюк, український борець та депутат. Фото Getty Images

Український борець та депутат Жан Беленюк 4 серпня переміг у фіналі олімпійських ігор із греко-римської боротьби. Учасник списку Forbes «30 до 30» виборов першу золоту медаль для України на цьогорічній Олімпіаді в Токіо, перемігши у фіналі угорця Віктора Лерінца рахунком 5:1

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

У бліц-інтервʼю Беленюк розповів Forbes про улюблені книжки, музику, про профдеформацію і баланс між работою депутатом та професійним спортом. Це другий матеріал Forbes про те, як бачить світ покоління, молодше за 30 років.

Чи виходить тримати баланс між роботою та життям? Як ви відновлюєтеся?

На графік мого життя сильно впливає поєднання роботи у політиці із професійним спортом. Бувало, що в двогодинні перерви між засіданнями встигав з’їздити на тренування та повернутись на роботу. Політика та спорт займають майже весь час. Після важких робочих днів найкраще відновлення – це провести час з рідними та друзями.

Як піклуєтесь про своє ментальне здоров’я?

Це дуже важливо. Намагаюсь формувати комфортне оточення, філософськи підходити до перепон та поразок. Я маю освіту за спеціальністю «психологія спорту», мені дуже допомагають знання, які я отримав під час навчання. Якщо в мене поганий настрій, то я просто йду на пробіжку або слухаю музику, це завжди допомагає.

У чому Ваша профдеформація?

Напевно, я щаслива людина, тому не помічаю у себе ознак профдеформації.

Чим будете займатися, якщо матимете щомісячний пасивний дохід до кінця життя?

Кардинальних змін в житті не відбулося б, все одно буду працювати, ходити на тренування, займатися популяризацією фізичної культури та спорту в Україні, самоосвітою, можливо, більше подорожувати.

Що надихає та наповнює?

Мене надихають історії інших людей та їхні досягнення. Надихають іноді зовсім звичайні речі, на які ми не звертаємо увагу в повсякденному житті.

Яку музику слухаєте?

Дуже різноманітну: класичну, рок, соул. В моєму плей-листі ви знайдете Чайковського, Фредді Меркʼюрі та Аду Шаде.

Що дивитесь на YouTube?

Люблю інтерв’ю та історичні програми.

Книга дитинства та усього життя?

З дитинства дуже добре запам’яталась книжка «Незнайко на Місяці», я її постійно читав, але найбільше мене надихнула книга видатного радянського альпініста Анатолія Букреєва «Сходження». Після неї мрію підкорити Джомолунгму.

Опишіть якості партнера або партнерки мрії?

Три найважливіші якості в роботі — чесність, знання та порядність. Взагалі мені дуже подобається працювати з людьми, у яких можна чомусь навчитися.

Що врятує світ?

Я навіть не знаю, що може врятувати цей світ!

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні