Категорія
Життя
Дата

Forbes Digital

Jerry Heil, alyona alyona і Verka Serduchka. В українських виконавців – мільйони слухачів за кордоном. Хто найпопулярніший серед іноземців?

5 хв читання

Jerry Heil, alyona alyona, Настя Каменських, KALUSH, Verka Serduchka, Go_A /колаж Анастасія Левицька

В українських виконавців – мільйони іноземних прихильників на Spotify, Apple Music і YouTube Music. Експансія допомагає музикантам збільшити доходи. Кого з артистів найбільше слухають за кордоном? Фото колаж Анастасія Левицька

В українських виконавців – мільйони іноземних прихильників на Spotify, Apple Music і YouTube Music. Кого з артистів слухають Латинська Америка і Туреччина, а кого полюбили в Європі та США? Forbes разом з аналітичним сервісом NUAM дослідили дані популярних музикантів

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

Поп-виконавиця Настя Каменських (NK) у 2018-му випустила перший трек іспанською. Пісня Peligroso сподобалася слухачам із Латинської Америки – NK потрапила у міжнародні чарти Billboard і Music Choice. Її другий іспаномовний трек Elefante набрав 61 млн прослуховувань на Spotify та Apple Music разом. Пісня ввійшла у топчарти Іспанії, Італії, Латинської Америки та інших країн.

У 2024-му частка іноземної аудиторії NK на Spotify становить 79,7%, а в Apple Music – 47,03%, згідно з даними компанії Каменських Nice2CU.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні