Проводити разом час поза роботою. Завжди зростати паралельно. Довіряти, навіть якщо не погоджуєшся. Сімейні пари підприємців винаходять правила, щоб ефективно управляти, приймати вдалі рішення та зберігати стосунки. Бонус – ці правила корисні не лише родинам, а партнерам загалом. Що це за принципи? Досвід співзасновників компаній Shemax, Alterra Group, Mate academy та Bunny nails
⚡️ Хто, на вашу думку, заслуговує на звання «Підприємець року 2024»? Дізнайтесь більше про кожного з кандидатів та проголосуйте за посиланням. Ваш голос визначить переможця номінації «Вибір аудиторії».
У чому головна перевага сімейного бізнесу? «Можна їздити на роботу однією машиною», – жартує співзасновник компанії Alterra Group Дмитро Ковальчук.
У Ковальчука 13 партнерів у різних компаніях. Один із них – його дружина, Вікторія. Суть стосунків з усіма бізнес-партнерами схожа, каже Дмитро, вони усвідомлюють, що відносини важливіші за гроші. Суттєва відмінність одна: у родині безумовно люблять одне одного і служать спільній справі, говорить співзасновник Alterra Group.
Плюси управління бізнесом із чоловіком чи дружиною – повна віддача, спільні цінності та розвиток, каже очільниця представництва УКУ у Вроцлаві Роксоляна Вороновська. У 2019-му бізнес-школа УКУ провела дослідження сімейного бізнесу. «Один із власників сказав: «Є що обговорити під час відпустки», – цитує його Вороновська.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.