Фото надані «Інтергал-Буд»
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

З довгобуду в архітектурну перлину Києва: як проєкт INTERGAL CITY втілює концепцію mixed-use

Фото надані «Інтергал-Буд»

Нещодавно були визначені переможці IBUILD 2021 – головної будівельної премії, якою відзначають кращих представників галузі та кращі девелоперські проєкти. 

Серед цьогорічних тріумфаторів – БФК INTERGAL CITY, що здобув перемогу в номінації «Кращий ЖК преміум-класу». Мало хто знає, що раніше на місці INTERGAL CITY був покинутий довгобуд, нереалізоване будівництво офісного центру. Нині це об’єкт, який є одним з найперспективніших у столиці. В чому його секрет? 

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Печерський район – серце Києва та ласа територія з точки зору купівлі й оренди нерухомості. Свого часу одна з компаній-забудовників розпочала спорудження офісного центру по вул. Старонаводницькій. Однак завершити проєкт так і не вдалось, а на мапі столиці з’явився ще один довгобуд. Девелопер «Інтергал-Буд», який взявся добудувати об’єкт, абсолютно змінив його концепцію, перетворивши на багатофункціональний комплекс.

З довгобуду в архітектурну перлину Києва: як проєкт INTERGAL CITY втілює концепцію mixed-use /Фото 1

Фото надані «Інтергал-Буд»Фото надані «Інтергал-Буд»

Проєкти mixed-use популярні в країнах Заходу, вони довели свою доцільність, адже дозволяють створити точки тяжіння для містян, зони, де є все необхідне не лише для проживання, а й для ведення бізнесу, відпочинку, розваг та інших занять. В Україні ж поки що таких комплексів мало. Однак ті, що наразі будуються, можуть конкурувати з об’єктами у Європі як за архітектурною формою, так і за функціональним наповненням. 

Особливості INTERGAL CITY

«Щось космічне», – саме така асоціація виникає у багатьох, хто вперше бачить вежі комплексу. Футуристична форма INTERGAL CITY корелює з його функціональним наповненням. Це місто в місті. Сучасне, зручне, безпечне. На території є все, що потрібно, а головне – панує відчуття цілковитої безпеки та затишку. 

Враховуючи розташування об’єкта, проєктувальники запланували у комплексі панорамне скління. І це саме той випадок, коли таке рішення є більш ніж виправданим. Види, що відкриваються з квартир та апартаментів, насправді приголомшливі й можуть виборювати статус найкращих у місті. Батьківщина-Мати, печерські схили, Дніпро, ділова частина міста – ось неповний перелік того, що надихатиме погляди резидентів БФК.

З довгобуду в архітектурну перлину Києва: як проєкт INTERGAL CITY втілює концепцію mixed-use /Фото 2

Фото надані «Інтергал-Буд»

Преміальність у кожній деталі

Статус комплексу відображається не лише у технологіях і матеріалах, які використовуються для зведення, а й в інфраструктурних можливостях. Фітнес-центр, бутікові галереї, ресторан на кілька поверхів з власною терасою – лише частина того, що буде доступно на території INTERGAL CITY. 

Звісно, потреби резидентів не обмежуються лише шопінгом та розвагами. Саме тому БФК передбачає наявність бізнес-центру. Від невеличких до просторих офісів з власними балкончиками та терасами – пропозиція для тих, хто мріє не витрачати дорогоцінний час у столичних заторах, а працювати поруч з власним домом.  

До речі, поєднання житлової та офісної нерухомості є не просто трендом, а реальною можливістю скоротити використання авто на користь піших прогулянок чи малого електротранспорту. 

Найкраще співвідношення квартир до паркомісць у Києві  

Для тих, хто не уявляє свого життя без автомобіля, передбачений багаторівневий паркінг. Знайти місце для стоянки авто у середмісті Києва – завдання непросте, і що ближче до центру, то складніше. Наявний на території об’єкта паркінг не завжди здатен вмістити всі авто, особливо коли йдеться про БФК. 

З довгобуду в архітектурну перлину Києва: як проєкт INTERGAL CITY втілює концепцію mixed-use /Фото 3

Фото надані «Інтергал-Буд»

INTERGAL CITY забезпечує майбутніх резидентів паркомісцями у співвідношенні майже два до одного, що унеможливлює труднощі з паркуванням на території комплексу. Крім того, для додаткового комфорту та безпеки автовласників багаторівневий підземний паркінг матиме гаражні бокси та зарядки для електрокарів. 

Додатковою безпековою перевагою є контроль доступу, камери з Face ID та охорона. Тож для резидентів і гостей INTERGAL CITY пануватиме атмосфера цілковитого комфорту та приватності.  

Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні