Фото надані «Інтергал-Буд»
Категория
Партнерский материал
Дата

З довгобуду в архітектурну перлину Києва: як проєкт INTERGAL CITY втілює концепцію mixed-use

Фото надані «Інтергал-Буд»

Нещодавно були визначені переможці IBUILD 2021 – головної будівельної премії, якою відзначають кращих представників галузі та кращі девелоперські проєкти. 

Серед цьогорічних тріумфаторів – БФК INTERGAL CITY, що здобув перемогу в номінації «Кращий ЖК преміум-класу». Мало хто знає, що раніше на місці INTERGAL CITY був покинутий довгобуд, нереалізоване будівництво офісного центру. Нині це об’єкт, який є одним з найперспективніших у столиці. В чому його секрет? 

⚡️Ми дуже хочемо, щоб наші читачі знали більше, створювали більше і заробляли більше. Тому даруємо 44% знижки на річну підписку на сайт Forbes. Діє з промокодом SMART до 19.05 Оформлюйте зараз за цим посиланням

Печерський район – серце Києва та ласа територія з точки зору купівлі й оренди нерухомості. Свого часу одна з компаній-забудовників розпочала спорудження офісного центру по вул. Старонаводницькій. Однак завершити проєкт так і не вдалось, а на мапі столиці з’явився ще один довгобуд. Девелопер «Інтергал-Буд», який взявся добудувати об’єкт, абсолютно змінив його концепцію, перетворивши на багатофункціональний комплекс.

З довгобуду в архітектурну перлину Києва: як проєкт INTERGAL CITY втілює концепцію mixed-use /Фото 1

Фото надані «Інтергал-Буд»Фото надані «Інтергал-Буд»

Проєкти mixed-use популярні в країнах Заходу, вони довели свою доцільність, адже дозволяють створити точки тяжіння для містян, зони, де є все необхідне не лише для проживання, а й для ведення бізнесу, відпочинку, розваг та інших занять. В Україні ж поки що таких комплексів мало. Однак ті, що наразі будуються, можуть конкурувати з об’єктами у Європі як за архітектурною формою, так і за функціональним наповненням. 

Особливості INTERGAL CITY

«Щось космічне», – саме така асоціація виникає у багатьох, хто вперше бачить вежі комплексу. Футуристична форма INTERGAL CITY корелює з його функціональним наповненням. Це місто в місті. Сучасне, зручне, безпечне. На території є все, що потрібно, а головне – панує відчуття цілковитої безпеки та затишку. 

Враховуючи розташування об’єкта, проєктувальники запланували у комплексі панорамне скління. І це саме той випадок, коли таке рішення є більш ніж виправданим. Види, що відкриваються з квартир та апартаментів, насправді приголомшливі й можуть виборювати статус найкращих у місті. Батьківщина-Мати, печерські схили, Дніпро, ділова частина міста – ось неповний перелік того, що надихатиме погляди резидентів БФК.

З довгобуду в архітектурну перлину Києва: як проєкт INTERGAL CITY втілює концепцію mixed-use /Фото 2

Фото надані «Інтергал-Буд»

Преміальність у кожній деталі

Статус комплексу відображається не лише у технологіях і матеріалах, які використовуються для зведення, а й в інфраструктурних можливостях. Фітнес-центр, бутікові галереї, ресторан на кілька поверхів з власною терасою – лише частина того, що буде доступно на території INTERGAL CITY. 

Звісно, потреби резидентів не обмежуються лише шопінгом та розвагами. Саме тому БФК передбачає наявність бізнес-центру. Від невеличких до просторих офісів з власними балкончиками та терасами – пропозиція для тих, хто мріє не витрачати дорогоцінний час у столичних заторах, а працювати поруч з власним домом.  

До речі, поєднання житлової та офісної нерухомості є не просто трендом, а реальною можливістю скоротити використання авто на користь піших прогулянок чи малого електротранспорту. 

Найкраще співвідношення квартир до паркомісць у Києві  

Для тих, хто не уявляє свого життя без автомобіля, передбачений багаторівневий паркінг. Знайти місце для стоянки авто у середмісті Києва – завдання непросте, і що ближче до центру, то складніше. Наявний на території об’єкта паркінг не завжди здатен вмістити всі авто, особливо коли йдеться про БФК. 

З довгобуду в архітектурну перлину Києва: як проєкт INTERGAL CITY втілює концепцію mixed-use /Фото 3

Фото надані «Інтергал-Буд»

INTERGAL CITY забезпечує майбутніх резидентів паркомісцями у співвідношенні майже два до одного, що унеможливлює труднощі з паркуванням на території комплексу. Крім того, для додаткового комфорту та безпеки автовласників багаторівневий підземний паркінг матиме гаражні бокси та зарядки для електрокарів. 

Додатковою безпековою перевагою є контроль доступу, камери з Face ID та охорона. Тож для резидентів і гостей INTERGAL CITY пануватиме атмосфера цілковитого комфорту та приватності.  

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине