Бронювання за податки не буде, але бронь стане довшою і перейде в «Дію». Forbes дізнався, чому Офіс Зеленського поставив свою ж ідею на паузу. Які зміни готує тепер уряд
Категорія
Гроші
Дата

Forbes Digital

Бронювання за податки не буде, але бронь стане довшою і перейде в «Дію». Forbes дізнався, чому Офіс Зеленського поставив свою ж ідею на паузу. Які зміни готує тепер уряд

5 хв читання

Після зустрічі президента Зеленського та головкома Сирського в Офісі президента поставили на паузу роботу над ідеєю бронювати співробітників за рівнем сплачених податків. Втім, невдовзі уряд має оновити правила бронювання, які діють зараз. Чи є ще шанси в «економічного бронювання» та яких саме змін чекати бізнесу?

За 12 років консалтингова компанія Franchise Group створила 600+ франшиз. Як масштабувати бізнес за допомогою франшизи в часи турбулентності? Отримайте інсайти і стратегії на Форумі підприємців від власниці та СЕО Franchise Group Мирослави Козачук. Купуйте квиток за посиланням.

Два співрозмовники Forbes у Офісі президента (ОП) Володимира Зеленського підтвердили, що у ОП вирішили поставити принаймні «на стоп» ідею «економічного» бронювання, над чим раніше працював заступник голови Офісу Ростислав Шурма. Рішення ухвалили цього тижня.

Натомість питання «броні», як і раніше, регулюватиме відповідна постанова Кабміну. Щоправда, вже на початку наступного тижня її можуть оновити. Forbes ознайомився з останнім проєктом пропонованих змін. Ключові новації – подача документів через «Дію» та довший термін броні.

Чому ОП відмовився від ідеї «економічного бронювання» та який вигляд матимуть нові правила?

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні