Майже всі Volkswagen ID.4 завозять з Китаю /Getty Images
Категорія
Гроші
Дата

Китай замість США. Продажі електрокарів в Україні йдуть на рекорд. Чому понад 80% таких авто ввезли в Україну «сірі» дилери

Volkswagen ID.4 – найпопулярніший новий автомобіль в Україні у вересні 2023-го Фото Getty Images

За дев’ять місяців 2023-го українці купили 24 200 електрокарів – на 60% більше, ніж за весь минулий рік. У вересні найпопулярнішим новим авто в Україні став електричний Volkswagen ID.4, якого нема в офіційних автосалонах. Чому переважну більшість електрокарів в Україні продають «сірі» дилери та коли підтягнуться офіціали 

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

«Готуємося до відкриття вже пʼятого автосалону за два роки», – хвалиться Олександр Гавреш, співзасновник компанії Electri4ka. З 15 листопада придбати новий електрокар у Гавреша зможуть мешканці Полтави – п’ятого міста, де Electri4ka має представництво. Під час війни справи у неофіційних дилерів йдуть вгору. «Продаємо по 100 машин на місяць», – каже Гавреш. У січні-вересні в Україні продано понад 24 200 електрокарів, що на 60% більше, ніж за весь минулий рік, свідчать дані «Укравтопрому». 

У вересні цього року вперше в історії рейтинг найпопулярніших нових авто в Україні очолив електрокар – Volkswagen ID.4, свідчать дані «Укравтопрому». За даними AUTO-Consulting, Volkswagen ID.4 восени повторив свій січневий успіх та вже вдруге від початку року обійшов за продажами всі інші нові моделі, в тому числі автомобілі з ДВЗ.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні