Майже всі Volkswagen ID.4 завозять з Китаю /Getty Images
Категорія
Гроші
Дата

Китай замість США. Продажі електрокарів в Україні йдуть на рекорд. Чому понад 80% таких авто ввезли в Україну «сірі» дилери

Volkswagen ID.4 – найпопулярніший новий автомобіль в Україні у вересні 2023-го Фото Getty Images

За дев’ять місяців 2023-го українці купили 24 200 електрокарів – на 60% більше, ніж за весь минулий рік. У вересні найпопулярнішим новим авто в Україні став електричний Volkswagen ID.4, якого нема в офіційних автосалонах. Чому переважну більшість електрокарів в Україні продають «сірі» дилери та коли підтягнуться офіціали 

«Готуємося до відкриття вже пʼятого автосалону за два роки», – хвалиться Олександр Гавреш, співзасновник компанії Electri4ka. З 15 листопада придбати новий електрокар у Гавреша зможуть мешканці Полтави – п’ятого міста, де Electri4ka має представництво. Під час війни справи у неофіційних дилерів йдуть вгору. «Продаємо по 100 машин на місяць», – каже Гавреш. У січні-вересні в Україні продано понад 24 200 електрокарів, що на 60% більше, ніж за весь минулий рік, свідчать дані «Укравтопрому». 

У вересні цього року вперше в історії рейтинг найпопулярніших нових авто в Україні очолив електрокар – Volkswagen ID.4, свідчать дані «Укравтопрому». За даними AUTO-Consulting, Volkswagen ID.4 восени повторив свій січневий успіх та вже вдруге від початку року обійшов за продажами всі інші нові моделі, в тому числі автомобілі з ДВЗ.

Хоча цю модель в Україні не продають офіційні дилери. І не тільки її. Понад 80% електрокарів у вересні продали «сірі» торговці, каже Станіслав Бучацький, голова ГС «Інститут досліджень авторинку».

Переважно такі машини імпортують з Піднебесної, додає він. «95% нашого бізнесу – нові автомобілі з Китаю», – підтверджує Гавреш. Як це стало можливим? Річ у ціні.

Китай замість США. Продажі електрокарів в Україні йдуть на рекорд. Чому понад 80% таких авто ввезли в Україну «сірі» дилери /Фото 1

Частка китайських авто серед нових електрокарів сягає 70–85%, свідчать дані «Інституту досліджень авторинку»

Зміна постачальника

Під час війни «сіра» частка на ринку нових легкових авто зросла до 15% з 3% на початку 2022-го, свідчать дані AUTO-Consulting. «95% «сірого» ринку – це продажі електрокарів», – каже директор AUTO-Consulting Олег Омельницький. Окрім Volkswagen, з Китаю везуть електрокари Nissan, Honda, Toyota, BMW та Audi, розповідає Гавреш. 

Хоча електричний Volkswagen з КНР став лідером українського продажу нових авто у вересні, інших китайських авто у двадцятці популярних серед українців немає. Втім щомісяця їхня частка серед нових «електричок» сягає 70–85%, свідчать дані «Інституту досліджень авторинку».

Нові електрокари з Китаю зайняли нішу вживаних із США, які до війни домінували на українському ринку, каже Омельницький. «Подорожчання логістики і вартості ремонту вживаного авто із США зробили ціни зіставними», – пояснює він. 

Час доставки авто з Китаю становить у середньому 90 днів, каже Гавреш. З КНР електрокар кораблем приходить в один із європейських портів, а потім автотранспортом – в Україну. «Це може бути Польща, Румунія чи Німеччина – залежно від завантаженості портів», – каже торговець. 

У чому проблема «сірого» імпорту? На китайські Volkswagen ID не поширюються гарантії виробника, авторизовані сервісні центри не зможуть їх ремонтувати та обслуговувати в Україні, попереджає Volkswagen на своєму сайті. Проте такий імпорт не суперечить законодавству, каже Бучацький. «На відміну від європейських країн, Китай дозволяє продавати авто не тільки через офіційних дилерів», – пояснює він.   

Чому українці віддають перевагу неофіційним електрокарам 

AUTO-Consulting з весни минулого року фіксує щомісячне зростання продажів електрокарів. Драйвером попиту, за словами Омельницького, стало збільшення цін на пальне. З травня 2022-го середня ціна бензину А-95 в Україні зросла на 20%, до 55,5 грн/л, відслідкував Мінфін

Низька вартість зарядки не єдина перевага. В Україні одні з найбільш сприятливих у Європі податкових умов ввезення електрокарів, каже заступник голови правління асоціації EV-UA Вадим Ігнатов. Акциз за розмитнення авто з електричним двигуном – €1/кВт⋅год. Також з 1 липня 2020-го під час купівлі електромобіля не потрібно сплачувати збір до Пенсійного фонду. Він становив від 3% до 5% залежно від вартості авто.

Офіційні дилери поки не можуть покрити попит українців на електрокари – у сертифікованих автосалонах представлені переважно преміальні моделі. За даними AUTO-Consulting, європейські виробники не поспішають сертифікувати більш доступні авто, оскільки український ринок невеликий і не є для них пріоритетним. У ЄС зараз також бум на електрокари: за підсумками вересня, їхня частка зросла до майже 15% у статистиці продажів нових машин. «Європейські виробники не встигають покрити попит на дешеві електрокари», – каже Ігнатов. 

Українські офіційні дилери сподіваються, що ситуація із сертифікацією зміниться найближчим часом. «Інтенсивно працюємо з виробником над адаптацією європейської версії моделі Volkswagen ID до вимог України», – каже Марія Гарань, керівниця бренду Volkswagen в «Порше Україна».  

Проте це навряд суттєво змінить ситуацію. Завдяки субсидіям китайського уряду ті самі моделі, призначені для КНР, у середньому на третину дешевші, ніж для ринку ЄС, каже Бучацький з «Інституту досліджень авторинку». Наприклад, китайський Volkswagen ID.4 в Україні можна придбати у межах $30 000. Така сама модель з ЄС коштуватиме мінімум $45 000–50 000, додає Гавреш із Electri4ka.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні