Вісім економістів світового рівня поділилися з Forbes своїми думками про нову Україну – державу із сучасною, стійкою та конкурентоздатною економікою. Як її побудувати? Поради всесвітньовідомих дослідників з MIT, Університету Чикаго, Берклі, Кембриджу та інших інституцій.
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
У серпні 2022 року, коли Україна одночасно відзначала 31-шу річницю Незалежності та шість місяців опору повномасштабній спробі росіян захопити країну, черговий номер журналу Forbes Ukraine вийшов з переосмисленою роботою видатного британського художника Аніша Капура на обкладинці та написом «Україна, якій вдається».
«Україні після ганебної атаки Росії потрібно буде знайти глибоку та творчу силу для того, щоб відбудуватися та оновитися, – написав тоді Капур. – Життєдайна сила українського народу постане з руїн, аби створити нову – вільну і відкриту – Україну».
Ці слова перегукуються з іншим меседжем – «виграти війну, але не програти майбутнє». Україна, якій вдається – але що саме?
Почасти, щоб відповісти на це запитання, два роки тому Forbes розпочав велику серію ґрунтовних розмов з економістами світового масштабу. За цей час своїм баченням «іншої» України поділилися вісім значних вчених – від автора бестселера «Чому нації занепадають» Дарона Аджемоглу до одного з найпопулярніших економічних подкастерів США та дослідника талантів Тайлера Коуена. Більшість інтервʼю провів постійний контрибʼютор Forbes, ексCEO «Київстар» та Carlsberg Петро Чернишов.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.