Голова Ріксбанка Ерік Тедін /Getty Images
Категорія
Гроші
Дата

Євро замість гривні, валютні експерименти в Аргентині та €7 млрд за фінансову стабільність. Розмова з головою центробанка Швеції

Голова Ріксбанка Ерік Тедін. Фото оброблено і вдосконалено за допомогою ШІ Photoshop Beta. Фото Getty Images

У середині грудня голова центрального банка Швеції Ерік Тедін провів лекцію у Київській школі економіки. Про що його запитали Forbes, студенти та працівники НБУ?

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

«Нова річ, про яку потрібно думати нам як центральному банку – як забезпечити стабільність платежів під час криз чи війни. Важливо, чому ми можемо навчитися в України», – каже під час лекції у Київській школі економіки (КШЕ) голова центрального банка Швеції (Ріксбанк) Ерік Тедін.

У середині грудня він відвідав Київ та наприкінці візиту виступив перед студентами у КШЕ. Після лекції він відповів на низку питань авдиторії (питання ставили, зокрема, представники Національного банка України, КШЕ, НАУКМА, КНУ ім. Шевченка) і дав коротке бліц-інтервʼю Forbes.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні