monobank готує новий дизайн /Колаж Анна Наконечна
Категорія
Компанії
Дата

monobank 2.0. Найбільший необанк України підготував перший за шість років редизайн. Чому компанія пішла на зміни, які оцінили не всі користувачі

Новий дизайн необанку monobank робила чотири місяці внутрішня команда компанії Фото Колаж Анна Наконечна

Співзасновник банківського застосунку monobank Олег Гороховський анонсував редизайн додатка, опублікувавши коротке відео. Не всі користувачі позитивно відреагували. Навіщо необанк вперше за шість років змінює інтерфейс та як він розроблявся.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Український необанк із 7,7 млн клієнтів вперше за шість років існування повністю змінює дизайн свого додатка. Відео з оновленим інтерфейсом опублікував співзасновник monobank Олег Гороховський. Що може змінитися?

Головний екран вміщуватиме інформацію про стан рахунку, картку, поточні транзакції та сповіщення. Перемикатися між різними картками можна буде свайпом, а не через відкриття окремого меню, як у теперішній версії monobank. До свайпу розробники додали 3D-анімацію.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні