Фото: Superludi
Категорія
Партнерський матеріал
Дата

New Economy Investments Day – конференція про зростання на інвестиціях

Фото: Superludi

Бізнес-школа нової економіки Superludi спільно з інвестиційною компанією GR Capital 11 листопада проведуть конференцію New Economy Investments Day.

Івент відбудеться у Unit.City, а хедлайнером події стане Саша Мішо, співзасновник Glovo (іспанський стартап із оцінкою €2 млрд).

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

За словами організаторів, мета заходу – обʼєднати інвесторів та сучасних підприємців, показати можливості від нових форматів партнерства та на кейсах розібратись, як вони зможуть рости на інвестиціях: від бізнесу за свої кошти, як було раніше, до всіх стадій розвитку компаній нової економіки.  

Учасники дізнаються:

  • як працюють класичні інструменти інвестування;
  • про нові формати колаборацій;
  • що слід враховувати у партнерстві з юридичної сторони;
  • як влаштовано залучення інвестицій на різних стадіях: від Friends+Family до ангельських інвестицій, венчуру;
  • коли і як вдало зробити екзит – продати свою компанію.

Більша частина програми – це панельні дискусії з успішними підприємцями, представниками венчурних фондів, інвестбанкірами, засновниками стартапів і профільними експертами.

Серед спікерів New Economy Investments Day – Макс Філіппов (GR Capital), Влад Ноздрачов (Superludi, Unit School of Business), Микола Шаповалов (QP Digital), Андрій Федорів (Fedoriv Group), Гліб Буряк (HIFE).

Завершальна зустріч заходу – інтервʼю Саші Мішо з Володимиром Федориним, головним редактором Forbes Ukraine. Учасники дізнаються, як засновник Glovo пройшов шлях від підприємця до інвестора, яких помилок припустився і що радить тим, хто створює бізнес прямо зараз.

Увесь список спікерів, детальна програма та купівля квитків – на сайті заходу

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні